NIKODEM JEŻEWSKI O SPARINGACH Z MICHAŁEM CIEŚLAKIEM

Nikodem Jeżewski (17-0-1, 9 KO) i Michał Cieślak (18-0, 12 KO) mają swoją wspólną przeszłość. Pod koniec 2016 roku nieźle okładali się przez kilka minut, posyłając się nawzajem na deski, choć potem wynik walki unieważniono. Teraz obaj panowie sparują między sobą, więc nie mogliśmy przepuścić takiej okazji i nie porozmawiać z Nikodemem na temat jego wizyty w Radomiu. Ale również o jego niedalekiej przyszłości. Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 01-05-2019 22:07:52 
Albo słuchałem nieuważnie, albo nie jestem na bieżąco, ale czegoś tu nie rozumiem. Nikodem Jeżewski przyjechał do Radomia do Michała Cieślaka, a przecież Michał rozstał się z trenerem Adamem Jabłońskim i z Rafałem Wojdą, o czym z pewnym żalem wypowiadał się nawet kiedyś Adam Jabłoński. Michał Cieślak oficjalnie jest trenowany przez Andrzeja Liczika. Z wywiadu jednak wynika jakby Cieślak sparował z Jeżewskim pod okiem dawnego trenera.

Tak na marginesie. Nikodema Jeżewskiego widziałem tylko raz w ringu - z Michałem Cieślakiem. Pokazał całkiem dobry boks, bez kompleksów wobec odnoszącego większe sukcesy Cieślaka. To miłe, że obaj chociaż w ringu nie oszczędzali się i nawet nie darzą się jakąś szczególną sympatią to jednak potrafią ze sobą współpracować i pomagać sobie nawzajem. To świadczy o pewnej dojrzałości.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 01-05-2019 22:49:57 
Ostatnie dwie walki Jezewskiego takie srednie bym powiedzial, ale mozliwe, ze brakuje mu troche motywacji, chłop ma dopiero 27 lat, jakieś kowadło w lapie tez tam ma skoro Cieslaka usadzil, musialby zlapac dobrego trenera, zeby kariera nabrala rozpędu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.