DE LA HOYA NIE DOCENIA SULĘCKIEGO: ANDRADE Z GOŁOWKINEM

- Gołowkin zawalczy z Andrade, a zwycięzca zmierzy się potem z Canelo - mówi sławny Oscar De La Hoya, niegdyś wybitny pięściarz, obecnie promotor Saula Alvareza (51-1-2, 35 KO). Jak widać Maciej Sulęcki (28-1, 11 KO) wciąż musi jeszcze pracować za oceanem na swoje nazwisko.

Polak pokonując w połowie marca Gabriela Rosado nabył prawa pretendenta do pasa WBO wagi średniej. Maciek spotka się z Demetriusem Andrade (27-0, 17 KO) - championem World Boxing Organization, 28 czerwca. W grę wchodzą dwa miasta. Giennadij Gołowkin (38-1-1, 34 KO) 8 czerwca skrzyżuje z kolei rękawice ze Steve'em Rollsem (19-0, 10 KO). Canelo natomiast w najbliższą sobotę spotka się z Danielem Jacobsem (35-2, 29 KO) w unifikacji trzech pasów wagi średniej. Gołowkin bardzo chce dopełnić trylogii z Meksykaninem. Jeśli więc pokona Rollsa, a potem zdobędzie ostatni, czwarty pas, wówczas otworzy sobie furtkę do wielkiego rewanżu. Ale w to wszystko może przecież wmieszać się niedoceniany trochę Polak.

- Wcale nie jest powiedziane, że jeśli Saul pokona teraz Jacobsa, to w kolejnej walce spotka się z Andrade. Jest przecież długa kolejka chętnych do starcia z Canelo. Musimy więc podejść do tego strategicznie i wybrać najciekawszą opcję. A taką mogłoby być starcie Gołowkina z Andrade na jesień, a lepszy z tej dwójki zawalczyłby potem z Canelo o wszystkie pasy - stwierdził "Złoty Chłopiec".

- Mieliśmy wielu wspaniałych mistrzów, ale żaden Meksykanin nie zunifikował jeszcze czterech tytułów. I to jest mój cel oraz motywacja. Chcę pisać historię meksykańskiego boksu - wtrącił Alvarez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 01-05-2019 17:02:38 
Pewnie w międzyczasie Canelo zawalczy z Callum Smithem
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 01-05-2019 17:49:57 
Rywal Gołovkina to jakaś kpina wiec nie wykluczone ze faktycznie Gołovkin zaboksuje z Andrade. I dopiero zwyciezca z Alvarezem. Oczywiście jesli Alvarez pokona Jacobsa. Sulęckiego w tej układance nie ma bo niby jakie ma szanse z Andrade zwłaszcza ze jest po/w trakcie kontuzji także nawet wymówka jest co do przegranej.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 01-05-2019 19:38:07 
Sulęcki imponuje mi tym że widzi proste i bierze je na uniki.
Ciekawe jak będzie ten element wyglądał z Andarade.

Aby z nim wygrać Sulęcki musiałby go znokautować.
Na punkty nie ma szans skoro już jest ułożony plan...
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 01-05-2019 21:50:05 
koniec koncow i tak oscar dobrze mowi bo ggg zawalczy z canelo o wsyztskie pasy
 Autor komentarza: JIN
Data: 02-05-2019 14:40:44 
No bo gdzie Sulęcki do tej układanki :P
Rosado obnażył po całości Maćka. Myślę,że tu będzie TKO albo wysokie UD.

Pomysł na walkę GGG z Andrade bardzo spoko. Zwłaszcza w kontekście starcia z Canelo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.