JEST POROZUMIENIE W SPRAWIE WALKI DUBOIS vs JOYCE!

Anglicy mają taki nadmiar bogactwa w boksie zawodowym, że szybko konfrontują między sobą bardzo perspektywicznych zawodników. Niedawno w kategorii cruiser doszło do walki Okolie vs Chamberlain, teraz podobna, a może jeszcze ciekawsza walka odbędzie się w wadze ciężkiej.

Młody, silny i nokautujący kolejnych rywali Daniel Dubois (10-0, 9 KO) w najbliższą sobotę spotka się z Richardem Larteyem (14-1, 11 KO), ale zgodził się już na warunki kontraktu kolejnej potyczki. I tu pojawiają się iskry...

Rywalem zaledwie 21-letniego osiłka ma być wicemistrz olimpijski w wadze super ciężkiej, być może jeszcze mocniej bijący Joe Joyce (8-0, 8 KO). Stawką pojedynku będzie mistrzostwo Wielkiej Brytanii. Ciekawe tym bardziej, że walka o prymat w Anglii wydaje się "na papierze" ciekawsza niż choćby starcie Wilder vs Breazeale o pas WBC.

Walkę wstępnie zaplanowano na 13 lipca w hali O2 Arena w Londynie. A przecież tydzień później na tym samym obiekcie dojdzie do wieczoru z walką Whyte vs Rivas, a prowadzone są jeszcze rozmowy w sprawie potyczek Chisora vs Parker oraz Price vs Allen - wszystko w królewskiej kategorii. Jak żyć...?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 24-04-2019 17:38:40 
Zajebioza..
Stawiam na Dubois na pkt mimo że jego odporność na ciosy jest dla mnie zagadką.
Joyce choć silny to trochę kołkowaty, ale za to przyjąć potrafi..
 Autor komentarza: Furmi
Data: 24-04-2019 17:46:41 
Najlepsze jest to, że:
A - walka o mistrzostwo Wielkiej Brytanii może być ciekawsza niż o mistrzostwo świata
B - jest jeszcze Nathan Gorman, który może nie nokautuje, ale moim zdaniem pokonałby i Dubois i Joyce'a (po trudnych walkach oczywiście...)
C - w obiegu jest jeszcze kilku kolejnych równie ciekawych chłopaków, a i w kadrze olimpijskiej nie brakuje im konkurencji.
 Autor komentarza: leon84
Data: 24-04-2019 18:00:24 
W końcu któryś z prospektów podejmuje konkretne wyzwanie.Gdy Dubois wygra pnie się wysoko w rankingach...Kolejna ciekawa walka w HW...a 15 czerwca Syrowatka walczy o pas EBU.Ciekawe co na to Wasilewski.Jeszcze większego psikusa mu Syrowatka zrobi,jak pokona Poulsena.
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 24-04-2019 18:07:35 
Super ciekawa walka, stawiam na Dubois.Moze wreszcie uruchomi sie "zaplecze" HW i inni ciekawi prospekci jak Ajagba, Hrgovic , Yoka zaczna rywalizowac pomiedzy soba o zaszczyt walk o MS a nie tylko windowac sie w rankingach bijac przedszkolakow.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 24-04-2019 18:14:14 
Ekscytacja jakbyście boksu nie znali. Kontrakty podpisane? Co mówi strona Joyca? Tych zapowiedzi odnoścnie duzych walk jest bardzo dużo a na ogół nic z tego nie wychodzi. Choćby Crawford Spence Ellerby wspólpracownik Haymona jasno i wyraźnie powiedział w dwóch wywiadach ostatnio udzielonych ze ani teraz ani nigdy nie bedzie walki Crawford Spence. Taki tylko przyklad. Joyce Dubois nie dojdzie do skutku.
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 24-04-2019 18:15:13 
Za wcześnie dla Duboisa to będzie błąd jak teraz tą walke zrobią bo wygra ją Joyce a szkoda było by tej przegranej zważywszy na to, że można było by tego uniknąć i chwile poczekać.
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 24-04-2019 18:43:44 
w polsce jest tez duzo tuzów ,mozna sie naparzac
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-04-2019 18:48:42 
Autor komentarza: Bromantan
Zagraniczne fora dudnią że to oficjalne.


W końcu jakaś weryfikacja, ale sama walka może być bardzo nudno, żaden nie będzie chciał przegrać i będą się macać przez 12 rund, chyba że któryś źle zniesie dystans i sam padnie ze zmęczenia. Price vs Allen, też może być słabo, Price raczej wypunktuje Allena być może nawet znokautuje.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 24-04-2019 19:24:58 
Dobrze, być może trenerzy widzą, że Dubois jest gotowy, nie zawsze trzeba koniecznie czekać nie wiadomo jak długo.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 24-04-2019 19:32:24 
Dla mnie faworytem Joyce przez bogatszą karierę amatorską i niezłe osiągnięcia i przez to, że Dubois jak dla mnie jest przereklamowanym koniem i według mnie wygra dojrzałość z młodością, w końcu stanie na przeciwko kogoś kto jest w stanie stać na srodku ringu i wymieniac ciosy, no i warunki fizyczne bardzo podobne, chociazby z tego wzgledu ta walka bedzie czyms wielkim. Dubois nawet jakby przegrał to jest bardzo młodym zawodnikiem i ma przed sobą jeszcze pewnie 15 lat fajnego boksu, a taki Joyce po porażce będzie mógł powoli pakować kredki, albo obijac Chisory i innych.
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 24-04-2019 19:54:50 
To fakt, ze taka walka bylaby weryfikacja dla obydwoch. Trzeba trzymac kciuki , aby do niej doszlo.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 24-04-2019 20:24:38 
Walka dwóch kołków...oby wygrał młodszy to może czegoś sie jeszcze nauczy. Na razie to obu tych panów taki Szpilman robi do jednej mordy
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 24-04-2019 21:07:20 
Dubois może się przejechać na Joyce.
Joe to dosyć toporny zawodnik ale potrafi solidnie przyłożyć plus wydaje się być bardzo twardy. Stiverne zahaczył go w ich walce kilka razy czyściochami a ten tylko pokiwał przecząco głową i dalej szedł do przodu z ciosami a czego jak czego ale ciosu leniowi nie można odmówić.
Walka z kimś takim może się zmienić szybko w bardzo intensywną wojnę i wcale nie jest powiedziany że Daniel Dubois z tą swoją muskulaturą i polowaniem na mocne strzały by się w tym odnalazł jakby się okazało że Joyce przyjmuje mocne strzały i nie robi to na nim tak kolosalnego wrażenia jak na poprzednikach.

Walka bardzo ciekawa i jeśli by do niej doszło to tylko bić brawa.
Tylko pytanie co ten Joyce taki "nie stały w uczuciach". Zmienia ludzi w swoim otoczeniu bardzo często. To ciekawa kwestia. Choćby taki Haye. Historia jak z opery mydlanej. Najpierw próbował załatwić mu walkę z Chisorą jako menadżer tak mocno że Dereck zaczął mu grozić publicznie a później... "Wymienił" Joyce'a właśnie na Derecka.
Z Sancheza ostatnio też zrezygnował i to po niezłej walce z Stivernem.
O co tu chodzi?
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 24-04-2019 21:18:32 
Odważna decyzja ze strony obozu Duboisa, bo jednak Frank Warren nie ma zbyt wielu ciekawych zawodników i Dubois powoli wyrasta na gwiazdę w jego stajni. Joyce walczy topornie, ale robi duże postępy, a przynajmniej tak było pod okiem wymagającego Abela Sancheza. Walka zapowiada się bardzo ciekawie.
 Autor komentarza: Bongo
Data: 24-04-2019 23:56:14 
Dubois wygra ta walkę
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 25-04-2019 14:06:33 
O ile Joyce aby dopchać się do walki o pas będąc jeszcze w optymalnej formie powinien się spieszyć i musi już na tym etapie kariery ryzykować walki z mocnymi zawodnikami, to Dubois bardzo dużo moim zdaniem tutaj ryzykuje i jest to ryzyko niepotrzebne. Chłopak jest bardzo młody, ma talent i moim zdaniem kiedyś on albo Hrgović będą najpoważniejszymi kandydatami do mistrzostwa świata. Nawet jeśli Dubois wygra z Joycem to czeka go wojna na wyniszczenie w ringu i ta walka może dać się we znaki w późniejszym etapie kariery. No chyba, że młody jest pewny szybkiej czasówki...
 Autor komentarza: werus
Data: 25-04-2019 21:01:43 
Dokładnie. jeśli Joyce przygotuje dobrą formę to ma szansę na zwycięstwo. Nie może jednak wnieść na wagę 120 kg. Przy młodym, dymamicznym Dubois, przegra to przez nokaut. Moim zdaniem wygra determinacja i młodość, co boks pokazywał już niejednokrotnie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.