LOEFFLER: DAZN NACISKA NA TRZECIĄ WALKĘ GOŁOWKINA Z CANELO

Giennadij Gołowkin (38-1-1, 34 KO) chce dopełnić trylogię z Saulem Alvarezem (51-1-2, 35 KO), choć Meksykanin zaznacza, że do trzeciej walki dojdzie, gdy Kazach będzie miał znów jeden z pasów mistrzowskich. Obaj boksują teraz na antenie platformy streamingowej DAZN i tak naprawdę to ich partner medialny może najbardziej naciskać na trzecią walkę.

Póki co "GGG" 8 czerwca skrzyżuje rękawice z mało znanym Steve'em Rollsem (19-0, 10 KO). Będzie to dla niego pierwszy z sześciu zakontraktowanych startów na antenie DAZN.

- Mieliśmy kłopot ze znalezieniem rywala i przerobiliśmy bardzo dużo nazwisk. Giennadij pobił już większość czołowych zawodników i ciężko byłoby "sprzedać" kibicom niektórych potencjalnych przeciwników. Rolls to niepokonany zawodnik, dodatkowo Kanadyjczyk, a przecież DAZN wchodzi na rynek kanadyjski. To ma sens. Rolls to przecież dwukrotny mistrz Kanady i reprezentant tego kraju w boksie olimpijskim. Nikt z nas go nie lekceważy. Wierzymy, że wygrana doprowadzi Giennadija do jeszcze większych starć. Ludzie, którzy płacą abonament na DAZN, z pewnością dostaną za to wartościowy produkt - mówi Tom Loeffler, wieloletni promotor Gołowkina.

- Przedstawicielom DAZN bardzo zależy na trzeciej walce pomiędzy Giennadijem a Canelo. Kiedy tylko podpisali kontrakt z Alvarezem, od razu zgłosili się do nas. Ich celem jest doprowadzenie do trzeciej potyczki i jasno dali nam to do zrozumienia - dodał Loeffler.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 24-04-2019 16:08:54 
Canelo ma rację.On walczy z Jacobsem,a Golovkin z jakiś Rollsem.Żeby się nie przemęczył czasem.Niech Golovkin pokona kogoś topowego(np Charlo) a potem niech walczy z Canelo,ktory na brak opcji i tak narzekać nie będzie,bo każdy ze względu na wypłate bedzie chciał z nim walczyc.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-04-2019 16:25:55 
GGG miał dwie okazje aby pokazać swoją wyższość, niestety nie udało się. Czy według kibiców wygrał, przegrał czy zremisował nie ma znaczenia Rudy jedzie dalej i wcale nie musi takiej walki brać. Chyba że zrobią z tego Drama Show jak AJ vs Waldek czy May vs Pac, wtedy może ktoś wyłoży kasę z kosmosu i walka się odbędzie.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 24-04-2019 16:54:31 
Przecież tam już zostało wszystko wyjasnione...dwie szanse kazach miał, nie wykorzystal. Na pkt z Canelo nie wygra, znokautować też go nie znokautuje więc z czym do ludzi?. Rudy udowodnil swoją wartość a gienia dał dupy i tyle w temacie, w potencjalnej trzeciej walce nic nowego nie zobaczymy, równa bitka z punktowym wskazaniem na meksyk, chyba ze ggg wiek dopadnie w między czasie to deklasacja punktowa. Bezsensu
 Autor komentarza: Clevland
Data: 24-04-2019 17:03:37 
Każda walka z GGG to dla Canelo o kilka lat krótsza kariera i potencjalny uszczerbek na zdrowiu...

Mi się raczej wydaje że obaj się dogadali że GGG nie uszkodzi Canelo.
 Autor komentarza: leon84
Data: 24-04-2019 17:11:35 
@clevland
Widać to po doborze rywali Canelo-Jacobs,Golovkin-Rolls.Golovkin tak skrocił kariere canelo,że ten przez to już poważnych wyzwań nie bierze.
 Autor komentarza: bloki1984
Data: 24-04-2019 18:01:05 
"ciężko byłoby "sprzedać" kibicom niektórych potencjalnych przeciwników"

Ten jest idealnym kandydatem co widać nawet po komentarzach wiernych kibiców GGG :)
Już dawno pisałem że GGG team to banda oszustow.

"Rolls to przecież dwukrotny mistrz Kanady i reprezentant tego kraju w boksie olimpijskim"

No właśnie, a GGG to długoletni dominator kategorii. Wstyd. Gość napewno będzie w Hall of Fame, ale wymienianie go obok legend kategorii to zwykłe nieporozumienie.
Taki potencjał, ehh szkoda gadać. Koncertowo spierdo..na kariera. Jeszcze te kłamstwa, oczernianie innych itp itd.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.