VICTOR ORTIZ CHĘTNY NA REWANŻ Z MAIDANĄ

Marcos Rene Maidana (35-5, 31 KO) zrzuca kilogramy na czerwcowy powrót na ring po kilkuletniej przerwie. Na ochotnika do walki z argentyńskim bombardierem zgłasza się Victor Ortiz (32-6-3, 25 KO).

To byłby rewanż dla obu panów. Niemal dokładnie dekadę temu "El Chino" po raz pierwszy zaistniał w świadomości kibiców, wygrywając w wielkiej wojnie z Ortizem w szóstej rundzie. Wcześniej jednak trzykrotnie sam był liczony. Na ten moment kandydatem do starcia w czerwcu z byłym mistrzem świata dwóch kategorii jest Phil Lo Greco (28-4, 15 KO).

- Marcos to świetny zawodnik, który zadał mi pierwszą porażkę w karierze. Teraz chciałbym wyrównać z nim porachunki. Rewanż po dziesięciu latach? Dlaczego nie? Ja jestem na tak - nie ukrywa Ortiz.

A jeśli młodszy czytelniku BOKSER.ORG nie widziałeś tamtej batalii, koniecznie nadrób straty. Poniżej walka Maidany z Ortizem transmitowana przez HBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-04-2019 16:34:34 
Ortiz zawsze chętny, dobry pięściarz, agresywny ale absolutnie bez serca. Tak jak szybko rwie się do bitki, tak samo szybko odchodzi mu ochota na boksowanie. Maidana może i zardzewiały ale absolutnie stylowo nie dla Ortiza.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.