TEOFIMO LOPEZ ZNÓW PRZED CZASEM

Teofimo Lopez (13-0, 11 KO), wielki talent grupy Top Rank, zanotował kolejną efektowną wygraną. Pięściarz z Brooklynu obronił tytuł mistrzowski Ameryki Północnej wagi lekkiej pokonując dwukrotnego mistrza Europy, Edisa Tatli (31-3, 10 KO).

21-latek rozpoczął w swoim stylu. Podchodził pod rywala małymi kroczkami, kąsał twardym lewym prostym, szukając luk w obronie przeciwnika i dokładnie selekcjonując swoje uderzenia. Dominował, choć dawał się czasami też trafić. Tylko niestety dla widowiska ciosy Fina nie robiły na faworycie praktycznie żadnego wrażenia.

W czwartym starciu Lopez zaczął podkręcać tempo. I w piątym było już po wszystkim. Po kilku sierpach na górę, tym razem uderzył prawym na dół, odcinając oponenta od tlenu. Tatli został wyliczony do dziesięciu. Teraz Wasyl Łomaczenko? Wydaje się, że młodzieniaszek z Brooklynu to rzeczywiście jedyny obecnie zawodnik w wadze lekkiej, który mógłby nawiązać z ukraińskim geniuszem wyrównaną rywalizację.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 21-04-2019 19:15:45 
Jak na Wasyla jest jeszcze zbyt cienki. Jego boks wydaje sie w porownaniu z Hi-tech'em po prostu prymitywny. Jego ojciec w wywiadzie przed walka mowil ,ze chce z syna zrobic hybryde Floyda z Mike Tyson'em. Na to potrzeba wiecej czasu ,jesli wogole jest to mozliwe w przypadku Teofimo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.