ROACH O SZANSACH KHANA I RYWALIZACJI CRAWFORDA Z ŁOMACZENKĄ

Legendarny Freddie Roach pracował kiedyś z Amirem Khanem (33-4, 20 KO) i uważa, że Brytyjczyk ma dziś szansę na pokonanie mistrza świata WBO wagi półśredniej, Terence'a Crawforda (34-0, 25 KO). Faworytem Roacha pozostaje jednak Crawford, którego Freddie uważa za najlepszego boksera na świecie.

- Khan może zrobić niespodziankę, jeżeli będzie walczył w odpowiedni sposób. Zawsze mówiłem, że jeśli Khan będzie się skupiał na boksowaniu i wygrywaniu rundy za rundą, może wygrać. Nie może napalić się w pewnym momencie na nokaut. Kiedy zrani Crawforda, nie może się otworzyć w obronie. To bardzo dobry bokser, ciągle ma sporo do zaoferowania. Jego ogólna szybkość jest niewiarygodna, pamiętam, że jego sparingi z Pacquiao były wyrównane - mówi Roach.

- Myślę, że jest wystarczająco młody i świeży, by mieć w tej walce swoje momenty, ale stawiam na Crawforda, najlepszego w tej chwili zawodnika na świecie. Niedługo Crawford i Errol Spence będą musieli stanąć do walki. Jeśli chodzi o rywalizację Crawforda z Łomaczenką o miano numeru jeden bez podziału na kategorie, to na pewno Terence będzie musiał zaliczyć dziś dobry występ. On potrafi zarówno technicznie boksować, jak i walczyć ostrzej, w stylu typowego punchera. Jest bardziej kompletnym zawodnikiem niż Łomaczenko - dodaje jeden z najbardziej znanych trenerów XXI wieku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 20-04-2019 21:06:15 
Baedziej kompletnym? Czyzby? Ma tylko od Lomy lepsze warunki fizyczne, co nie pozwala Wasylowi na rownozedna z nim konfrontacje.Jesli chodzi o wyszkolenie techniczne , ogolna sprawnosc i wydolnosc fizyczna to Mr. Crawfort moze mu mowic per panie profesorze.Oczywiscie nic Terence'owi nie ujmuje, przepadam za jego walkami i stylem boksowania, ale dla mnie jest na te chwile numerem 2 w rywalizacji p4p.
 Autor komentarza: Gnidastepowa
Data: 20-04-2019 21:36:49 
Zgadzam się z Roachem. W tej chwili Crawford nr 1. Łomaczenko nr 2 ale to niedługo może się zmienić.
 Autor komentarza: j28
Data: 21-04-2019 10:33:41 
Pomiędzy Łomą a Crawfordem jest jedynie 3 centymetry różnicy na korzyść Terence'a...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.