KOWNACKI O PIERWSZEJ WPADCE DOPINGOWEJ MILLERA

Wokół wpadek dopingowych Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO) wybuchła prawdziwa burza komentarzy. W czwartek wieczorem na ten temat wypowiedział się Adam Kownacki (19-0, 15 KO), choć wówczas wiedział tylko o pierwszej wpadce swojego bardzo dobrego kolegi. "Babyface", który zdecydowanie odmówił zastąpienia Millera w walce Joshuą, nie chciał kategorycznie osądzać "Big Baby".

KOWNACKI: OBIECAŁEM WALKĘ NA BROOKLYNIE >>>

- Rozmawiałem z nim wczoraj, mówił, że nic nie brał (...) Wierzę mu, wiadomo, kolega, dlaczego miałbym mu nie wierzyć (...) W przypadku Canelo nic się już nie stało, bo jest gwiazdą, a tutaj jest chłopak, który też ciężko walczy o swoje. Może popełnił błąd, może nie, ale każdy już na niego jedzie. Canelo był złapany i każdy..."a, mięso!". Ciężko mi powiedzieć, ja nie wiem, nie byłem tam, nie brałem z nim niczego, ciężko mi na ten temat coś powiedzieć - powiedział Adam w wywiadzie z Marcinem Filipowskim dla Polskiego Radia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-04-2019 12:27:04 
Dobrzy koledzy z sali, razem trenują, razem spotykają się rodzinnie a Adam nic nie wie o metodach suplementacji swojego przyjaciela? Oczywistym jest że będzie go bronił ale lepiej żeby nic nie mówił niż ma kłamać albo szukać mu wymówek w stylu Rudy brał i nic bo jest gwiazdą a biedny Miller musiał brać żeby tą gwiazdą zostać. Dla Adama lepiej żeby się odciął od tematu.
Miller i jego kariera są skończeni, walka z AJ'em przeszła do historii, nie ma o czym mówić, idziemy dalej.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 20-04-2019 12:31:11 
Nie ma szans by ktoś coś nie świadomie brał... takie bajki że ktoś komuś coś dosypał po kryjomu są śmieszne o grają głupków jak ich złapią...
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 20-04-2019 12:34:52 
"W przypadku Canelo nic się już nie stało, bo jest gwiazdą, a tutaj jest chłopak, który też ciężko walczy o swoje. Może popełnił błąd..."

Wal się Adaś na cyce. Błąd kurła popełnił. Skubaniec nakoksowany wygląda jak jebany Hulk, wychodzi walczyć, bić ludzi, a nie grać w bierki wodne a ty mi pierdzielisz o błędzie!!!! Mógł kogoś zabić w ringu, a takie tragedie zdarzają się regularnie.
Wqrwia mnie nieziemsko relatywizowanie tematu i odwracanie kota ogonem. Zabrać dożywotnio licencję i niech się gnój cieszy, że prokurator tym się nie zajął, bo to niebezpieczne dla przeciwników.
I teraz przypominam sobie jego gadania:

"No ważę od cholery, ale taka moja NATURA, tak się dobrze czuję..."

Ty kuła złamasie...
 Autor komentarza: Champion20
Data: 20-04-2019 12:35:11 
https://www.youtube.com/watch?time_continue=65&v=PNnkZj0EPRk

Dodając do komentarza film powyżej zresztą miller sam otwarcie się przyznaje ze brał a na początku mówił ze nic nie brał:D
 Autor komentarza: Marduk
Data: 20-04-2019 12:47:25 
"Ciężko mi powiedzieć, ja nie wiem, nie byłem tam, nie brałem z nim niczego, ciężko mi na ten temat coś powiedzieć" Przecież Adam nikt nie mówi, że brałeś. Po co zaprzeczać, jeśli się nic nie zrobiło.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-04-2019 12:49:05 
Autor komentarza: Cooperek
Mógł kogoś zabić w ringu, a takie tragedie zdarzają się regularnie.

Właśnie poruszyłem ten temat pod innym wątkiem. Jak się ma doping do walk bokserskich zakończonych różnego rodzaju tragedią? Co na ten temat mówią statystyki? Ilu z pięściarzy okaleczając swojego przeciwnika było na dopingu?
Żeby nie było że bronię koksa, ale nie przypominam sobie takiej historii, być może miała miejsce, nie twierdze że nie.
Z drugiej strony wszyscy zainteresowani twierdzą że inni biorą, że boks brudny, że jak by tamten nie brał to bym wygrał, itp, itd. Twierdzą że przeciwnik jest na dopingu a mimo tego wchodzą z nim do ringu i boksują. Miller to oszust został złapany i wyeliminowany, ale na doping trzeba patrzeć w innej perspektywie bo nie każdy zastrzyk czy tabletka zrobi z zawodnika Hulka który rozniesie całe miasto i będzie zagrożeniem dla świata.
 Autor komentarza: Marik1234
Data: 20-04-2019 13:18:37 
Cooperek - Ty jesteś troll, czy kretyn?
 Autor komentarza: raflo
Data: 20-04-2019 13:37:41 
Miller ma nawet typową budowę dla zażywania HGH.tylko pytanie ile walk rozegrał w ten sposób, kiedy zaczął przyjmować te zakazane środki żeby odpowiednio zdyskwalifikowac tego zawodnika, czy zdyskwalifikowac go dożywotnio i anulować bilans walk czy czasowo ale tych największych promotorów Miller jest projektem, który nie wygenerowal jeszcze oczekiwanych zysków więc trudno przypuszczać żeby przewidziano dla niego taką karę.Przypomnijmy sobie jak to było podczas przygotowań Adamka do walki z Millerem kontrola antydopingowa nawet nie zbliżała się do tych zawodników i ciekawe jak to wygląda podczas obozów A.J. czy D.W. Dla wstępnej oceny przydałyby się zdjęcia Jarrella z kariery amatorskiej, jak wyglądał kiedyś a jak wygląda teraz
 Autor komentarza: Clevland
Data: 20-04-2019 13:42:31 
Kasy przy tego typu walkach jest tak dużo że każdy powinien być kontrolowany.
Przykład Millera polazuje to najlepiej.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 20-04-2019 14:52:59 
@Cooperek

Racja. Dobrze, że taki Wilder czy Joshua są czyści, bo aż strach pomyśleć co by się działo, gdyby zaczęli brać doping... Wilder na pewno miałby trupa w rekordzie.
 Autor komentarza: mrEko
Data: 20-04-2019 15:00:46 
Nawet dobrzy koledzy z jednego GYM'u nie robią sobie razem przerwy na koks :) Podejrzewam, ze nikt się tym nie chwali. Ogólnie trudno się ocenia kolegów i to w mediach. Adam w mojej opinii po prostu próbuje się wykręcić od oficjalnego potępienia Millera.
 Autor komentarza: Galed12
Data: 20-04-2019 18:20:18 
Mnie ciekawi czy taki Joshua jest czysty. Podobno był badany z tego co pisał Hearn ale ten jego brzuch wygląda lekko podejrzanie. Chodzi mi o to że jest lekko za duży i rozepchany jak na takiego atletę jakim jest Joshua (coś takiego mają kulturyści od brania sterydów tylko w większym stopniu) ale może się mylę.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 20-04-2019 21:08:08 
@Galed12, wystarczy, ze Joshua dostaje cynk kiedy ma wpasc kontrola. w sporcie brytyjskim jest to dosc powszechne (vide kolarski SKY). Nie tylko Rosja, nie tylko Miller.

Kownas raczej koksu nie bierze ; )
 Autor komentarza: nyger1
Data: 20-04-2019 22:14:53 
kownas raczej moze regularnie nie bierze ale zapewne ne raz bra ,tak jak kazdy zawodowy bokser,gdzies byl nawet wywiad z illerem z 2-3 lata temu i wypowiadal sie ze zawodnicy powinni sie bardziej zainteesowac skutecznym braniem sterydow jak znajde ot podrzuce link ,a z zawodowych bokserow bral kazdy szczegolnie z tych najlepszych jesli nie to co zabronone to o podobnych wlasciwosciach jeszcze nie wpisane na liste zabronionych ,boks zawodowy to niestety bardzo ciezka praca bez sterydow nie masz szans na wygrnaie czegokolwiek ,szczegulnie taki mc burger jak miller zeby cos powaznego wygrac musial brac przecierz to dno boksersie,bez koksu kazdy lepszy zawodnik by go zajechal w 6-7 rund a tenmial nadzwyczaj wspaniala kondycje jak na 140 swinie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.