YARDE JEDZIE DO PASZCZY LWA - ZAWALCZY W ROSJI Z KOWALIOWEM

Paco Valcarcel - prezes federacji World Boxing Organization, poinformował, że obozy Siergieja Kowaliowa (33-3-1, 28 KO) oraz Anthony'ego Yarde (18-0, 17 KO) doszły do porozumienia i nie będzie potrzeby przeprowadzania przetargu na organizację tego pojedynku.

To będzie typowa konfrontacja dwóch puncherów. Dodajmy, że Anglik to obowiązkowy pretendent dla championa.

Pewien rosyjski milioner zapragnął, by Kowaliow podszedł do obrony tytułu mistrza świata wagi półciężkiej w swojej ojczyźnie. Początkowo Anglicy nie chcieli nawet słyszeć o takiej opcji, lecz podobno dostali propozycję nie do odrzucenia. A że każdy ma swoją cenę...

Kowaliow miał według pierwotnych planów zaboksować 1 czerwca w Czelabińsku. Negocjacje jednak się przeciągały i nie wiadomo, czy ten termin - a także lokalizacja, zostaną utrzymane. Wszystkie szczegóły mamy poznać w przeciągu tygodnia. Tak przynajmniej twierdzi Frank Warren, promotor angielskiego bombardiera.

CANELO: CHCĘ WALKI Z KOWALIOWEM >>>

"Krusher" to trzykrotny, a swego czasu zunifikowany mistrz świata limitu 79,4 kg. Niedawno domagał się w swojej wadze turnieju WBSS. Póki co jego apel nie spotkał się z większym odzewem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Szczery
Data: 18-04-2019 22:30:41 
No Koval może przywitać się z deseczkami
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 18-04-2019 23:12:04 
Ciekaw jestem na ile opiewa ta propozycja a'la Corleone.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 19-04-2019 02:16:39 
Kowal przebije ten balon na 1000%, zobaczcie z jakimi kotletami walczyl Yarde i potem zobaczyc ile rund sie z nimi meczyl.. Yarde to duzy kon, ale na tle Kowala nie wypadnie juz tak ladnie i zostanie zastopowany w pierwszej polowie walki. Jestem o tym przekonany w 1000%. To jest jedyny prospekt, w którego naprawdę nie wierzę i postawię sporą sume pieniedzy, ze polegnie przed czasem. Wiele osob sie ze mna moze nie zgodzic, bo kowal juz wiekowy itp itd ale stylowo bedzie mu bardzo pasowac..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.