LEKCEWAŻĄ RUNOWSKIEGO?

Przemysław Runowski (17-0, 3 KO) niby jest chwalony przez Josha Kelly'ego (8-0, 6 KO), ale tak naprawdę wszyscy z jego otoczenia spoglądają już trochę dalej. Walka w najbliższą sobotę podczas gali w Londynie.

W stawce tej potyczki znajdzie się pas WBA International wagi półśredniej. Europejska federacja (EBU) wyznaczyła również olimpijczyka z Rio jako obowiązkowego pretendenta do walki z mistrzem Europy, Davidem Avanesyanem. Anglicy już rozmawiają - zamiast o walce z Runowskim, o ewentualnym starciu Kelly'ego z Conorem Bennem.

Co ciekawe nawet promotor Eddie Hearn już zakontraktował swojemu zawodnikowi kolejną walkę. Kelly ma teoretycznie zaboksować 1 czerwca w Madison Square Garden w Nowym Jorku podczas gali z udziałem Anthony'ego Joshuy. I oby "Kosiarz" pokrzyżował Brytyjczykom te wszystkie plany...

Transmisję z gali w Londynie w sobotni wieczór przeprowadzi Polsat Sport Extra. Początek od 20:30.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-04-2019 19:49:59 
Tu się nie ma co dziwić, Runowski ma za zadanie sprzedać rekord a Kelly to nie jest jakiś tam zawodnik który buduje sobie rekord, to gość który na prawdę ma talent i będzie jak burza szedł po swoje. Nie mniej trzeba życzyć naszemu jak najlepiej bo ew. wygrana z Kellym ruszyła by jego karierę. Niestety szansa na wygranie podobna do tej jak Sęka z Yarde czy Świerzbińskiego z Eubankiem, który to nawiasem mówiąc walczy dziś w Rosji.
 Autor komentarza: Moonshine
Data: 18-04-2019 20:54:09 
Niestety, ale Eddie Hearn traktuje Polskich bokserow tylko jako mieso armatnie na podbicie rekordu. Jedynie chyba tylko pomylil sie co do Suleckiego i wydaje mi sie, ze probowal sie wykrecic od jego walki z Adnrade. Reszta jak np Adamek, Wach itd - mieso armatnie i ogolnie krytykowane na swiecie mismatch'e.
 Autor komentarza: leon84
Data: 18-04-2019 22:58:57 
Up
O co ci chodzi???Hearn to biznesmen.Sulęcki jest dobry,to daje mu walki u siebie,a walka z Andrade stoi pod znakiem zapytania,ze wzgledow zdrowotnych Sulęckiego...Dla Runowskiego też dobrze,bo w końcu dobrze zarobi i dostaje poważną szansę,Faktem jest,że z Kellym nie ma szans ale jak dobrze sie zaprezentuje,może znowu zostać zaproszony na jakąś walkę dla innego prospekta.
 Autor komentarza: JanuszSpoznania77
Data: 19-04-2019 00:23:40 
Josh go zrobi do jednej rekawicy...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.