MILLER STRACI MILIONY DOLARÓW JEŚLI NIE DOJDZIE DO WALKI Z JOSHUĄ

Obiekt Madison Square Garden, który ugości Anthony'ego Joshuę (22-0, 21 KO) 1 czerwca, może pomieścić tego dnia 20 tysięcy biletów. 17 tysięcy już sprzedano, ale wczoraj późnym wieczorem okazało się, że Jarrell Miller 23-0-1, 20 KO) wpadł na wyrywkowej kontroli antydopingowej. Mistrz IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej i tak wystąpi tego dnia, tylko jak zadowolić tych kibiców, którzy wykupili już bilety?

Problemu wielkiego nie będzie, gdyż ponad dziesięć tysięcy z siedemnastu sprzedanych wejściówek nabyli brytyjscy kibice, którzy dzielnie podążają za swoimi ulubieńcami nawet za ocean. Kiedyś latali na walki Lennoxa Lewisa czy Ricky'ego Hattona, a teraz będą latać na Joshuę.

Najgorzej na tym wszystkim wyjdzie "Big Baby", bo choć walki nie odwołano jeszcze oficjalnie, to chyba możemy spodziewać się takiego komunikatu w najbliższych dniach. Nie tylko przejdzie mu obok nosa sportowa szansa, ale jeszcze większe pieniądze.

5 KANDYDATÓW DO WALKI Z JOSHUĄ >>>

Za sam występ przeciwko mistrzowi pogromca Adamka (KO 2) i Wacha (TKO 9) miał dostać gwarantowaną sumę 4,874 miliona dolarów, ale to nie wszystko. Czekały na niego również zyski ze sprzedaży PPV w Wielkiej Brytanii. Pierwsze szacunki mówiły o tym, że na jego kontro wpłynie przynajmniej 6 milionów dolarów. To dopiero początek. Nawet jeśli przegrałby z Joshuą, za dwie kolejne walki na antenie platformy DAZN miał zagwarantowane minimum 3 miliony dolarów. A przecież gdy udało mu się sprawić niespodziankę i zdetronizować AJ-a, za ewentualny rewanż dostałby kilka razy więcej. Ma więc czego żałować...

Miller wpadł na wyrywkowym badaniu organizacji VADA przeprowadzonym 20 marca. Zakazany środek wykryty w jego organizmie to Endurobol, który spala tkankę tłuszczową i poprawia wytrzymałość.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 17-04-2019 15:31:37 
Chciałoby się zobaczyć wpierdziel jaki Miller by dostał ale brak takich kwot na koncie będzie chyba jeszcze lepszą karą dla gościa...

I pomyśleć że jeszcze niedawno wypowiadał się że AJ może dalej brać to co bierze bo i tak mu to nie pomoże...
A tu taki psikus...
 Autor komentarza: Nestor
Data: 17-04-2019 15:42:06 
Skoro Miller bierze, a wygląda jak wygląda, to co dopiero bierze Joshua ..?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-04-2019 16:29:05 
No właśnie, na konferencjach wyzywał AJ od koksiarzy a sam wpadł, hipokryzja na najwyższym poziomie. I tak będzie się tłumaczył że nie wziął świadomie a koks był w kateringu albo w suplementach. Bardzo wątpię żeby się przyznał. Jaki by nie był finał tej sprawy to jego kariera zostanie poważnie naruszona. Pytanie kto następny w kolejce? Pulev nie będzie gotowy, Usyk ma Takama na próbę, zresztą nie był by gotowy na AJ, może Puchatek jednak da się skusić?
 Autor komentarza: rocky86
Data: 17-04-2019 16:34:08 
Lipa. Walka zapowiadała się bardzo ciekawie. Może przynajmniej Ortiz się zgodzi wyjść z 6 tyg. wyprzedzeniem. Ostatnią walkę mial na początku marca, może i termin nie idealny, ale dramatu nie ma.
 Autor komentarza: StefanBatory
Data: 17-04-2019 16:48:15 
wielka szkoda, dawałem mu duże szanse na zwyciestwo.. lubiłem jarrela ale starsznie sie na nim zawiodłem w tym momencie. no trudno
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 17-04-2019 17:02:54 
Szkoda, że tak wyszło. Ja nie mam zamiaru pastwić się nad Millerem, bo jestem zdania, że doping w boksie jest zjawiskiem powszechnym, a tylko niewielu wpada. Wcale bym się nie zdziwił gdyby jednak rywal AJ pozostał ten sam, gdyż Jarrell Miller był idealnym przeciwnikiem dla AJ debiutującego na ziemi amerykańskiej. Taki Louis Ortiz mógłby być zbyt niebezpiecznym zamiennikiem.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 17-04-2019 17:19:18 
też mi szkoda tej walki, ale to nie zaskoczenie, Miller z Adamkiem aż się świecił, był tak skoksowany że para szła mu z uszu, a w przerwie nawet nie siadał na stołku, Ortiz albo Pulew najlepszą opcją, Ortiz dałby bitke a Pulew odbębnił obowiązkową obrone przy okazji kończąc mit że nadal się liczy, nie chciałbym oglądać nieprzygotowanego Adama z Joshuą, wolałbym żeby miał większe szanse, a nie wychodził tylko po kase
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 18-04-2019 14:04:27 
Autor komentarza: Nestor
Data: 17-04-2019 15:42:06
Skoro Miller bierze, a wygląda jak wygląda, to co dopiero bierze Joshua ..?

tzn? a to koks to tylko wyglad adonisa?
Miller 2tyg przed walka z adamkiem wazyl ze 160, wiec on cos bierze na szybkie spalanie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.