REYNOSO: CANELO JEST CORAZ LEPSZY, ZOBACZYMY BOKSERA KOMPLETNEGO

Już za trzy tygodnie, 4 maja w Las Vegas do ringu wejdą mistrz świata WBC i WBA wagi średniej, Saul Alvarez (51-1-2, 35 KO) i mistrz IBF Daniel Jacobs (35-2, 29 KO). Trener Canelo, Eddy Reynoso zapowiada, że zobaczymy jego podopiecznego w życiowej dyspozycji.

- Kiedy wygrywasz z zawodnikiem kalibru Gołowkina, zdobywasz prawdziwą pewność siebie. Z Gołowkinem Canelo walczył na dwa sposoby, najpierw bazował na kontratakach, potem na spychaniu przeciwnika do tyłu. Oba sposoby okazały się skuteczne w jego wykonaniu. W ostatnich czterech lub pięciu walkach Saul wiele poprawił w swojej technice. Zaimponował wiedzą, jaką zdobył od czasów, gdy był zawodnikiem dobrym na cztery rundy. Wszystko, co robi w ringu, jest coraz lepsze - kontry, zakroki, zejścia, bloki, walka z wykorzystaniem lin, wyczucie i kontrola dystansu - twierdzi trener Meksykanina.

- Zobaczymy najlepszego dotychczas Canelo, zawodnika jeszcze bardziej ułożonego i kompletnego, a zarazem wciąż młodego i świeżego - dodaje Reynoso, który przez lata pracy z Alvarezem stał się bardzo cenionym fachowcem. Z jego rad korzystają obecnie również m.in. tak znani zawodnicy jak Oscar Valdez i Ryan Garcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 12-04-2019 18:06:15 
Na 29-ciu bokserskich ekspertow oceniajacych druga walke z GGG tylko siedmiu sklonnych bylo dac remis ,a ani jeden nie przyznal zwyciestwa Cynamonowi, a ten trener bredzi o zwyciestwach nad Golowkinem.Pierwsza walka to byla jeszcze wyrazniejsza wygrana GGG. Lubie boks Canelo i wysoko cenie go jako wspanialego piesciarza , ale te dwie walki z GGG byly mu dane przez sedziow i werdykty zniechecaja do niego nawet wiernych kibicow.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-04-2019 19:22:34 
Nic się nie martw niedługo Szeremeta dostanie swoją szansę i w odeśle Rudego na emeryturę.
 Autor komentarza: Fazka
Data: 13-04-2019 07:22:35 
Pierwszą walkę postsowiecki bokser wygrał wyrażnie, druga była bliższa remisu co nie oznacza że Rudy drugą batalię wygrał. Takie jest moje zdanie w tym temacie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.