MICHAEL HUTNER I ZHANG ZHILEI NA POKŁADZIE GRUPY MATCHROOM

Eddie Hearn kierujący grupą Matchroom Boxing i współpracujący blisko z platformą DAZN pozyskał dwóch kolejnych wartościowych pięściarzy wagi ciężkiej.

Brytyjski promotor przekonał do współpracy Zhanga Zhilei (20-0, 16 KO) oraz Michaela Huntera (16-1, 11 KO).

Blisko dwumetrowy Chińczyk to srebrny medalista olimpijski sprzed jedenastu lat. Zhilei wystąpi już 20 kwietnia w Londynie podczas gali Browne vs Allen. Nie potwierdzono nazwiska jego rywala, ale może to być odważny journeyman Tom Little (10-7, 3 KO).

Z kolei Amerykanin, w przeszłości pretendent do tytuł w kategorii cruiser, ostatnio pokonał przed czasem dwóch olbrzymów - Aleksandra Ustinowa oraz Martina Bakole. Ten drugi z kolei pobił w sobotę przed czasem naszego Mariusza Wacha. Hunter zaboksuje 25 maja w Oxon Hill na gali Usyk vs Takam. Co ciekawe tylko Aleksander Usyk zdołał go pokonać, ale musiał wtedy się bardzo natrudzić. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie najbliższym rywalem Michaela.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-04-2019 13:19:43 
Chińczyk większość walk stoczył w Ameryce i jak widać kariery nie zrobił. Nie wiem jaki ma pomysł na niego Hearn ale jak widać mimo wszystko widzi w nim jakiś potencjał. Chińczyk to nie młody prospekt ale chyba jest dość wysoko w rankingach, także zrobi dwie słabsze walki w UK i Hearn sprzeda jego rekord innemu promotorowi.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 11-04-2019 15:41:43 
Mi sie wydaje ze Hearn nie do konca ma czas na przygladanie sie rozwojowi poszczególnych zawodników. Facet cały czas w ruchu i cały czas organizuje gale. Ten Zhilei to wóz z weglem w stylu Wacha.
Hearn coś widzi na przyklad w Okolie a ten gość boksowac nie potrafi.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 11-04-2019 15:46:56 
@teanshin - poważnie? jaki pomysł?
Walka Joshua vs Zhilei w Chinach i miliony, dziesiątki milionów, na plusie ;)
Wartość rynkowa jest równie ważna co wartość sportowa. Oczywiście nie siedzę w głowie Hearna, ale dla mnie taka opcja jest oczywista, tym bardziej, że minimalnie Zhilei przegrał z Joshuą na kolejnych igrzyskach (tych 2012).
 Autor komentarza: leon84
Data: 11-04-2019 18:13:17 
W wadze ciężkiej nie ma zbyt dużo ciekawych zawodników,więc co w tym dziwnego,że Hearn podpisał z nim kontrakt?Kariere amatorską też miał ciekawą...Hunter to aż dziwne,że promotora nie miał.Bardzo obry zawodnik.Trochę mały jak na ciężkiego,ale wiele potrafi
@bromantan
No tak.Co Hearn widzi w Okolie.Hujowo się może ogląda jego walki,ale jest mega silny i niedługo może dostać szansę o Mistrzostwo Świata z Lebiediewem i wcale nie jest na straconej pozycji.Ciekawe po co Hearnow zawodnik co może zostać Mś.Też nie wiem :D
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 12-04-2019 01:38:04 
Hearn kolekcjonuje odpowiednich ciezkich, aby na ich walkach z AJ-em robic kokosy bez ogladania sie na jakies Arumy-srumy czy Finkele-menele.Lebski facet z werwa pomyslami i kasa. Marzy mi sie aby on lub ktos jego pokroju rozpirzyl te wszystkie federacje i zunifikowal boks pod jednym berlem. Myslalem, ze takie zakusy bedzie mial Haymon, ale jakos ostatnio cienko przedzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.