LEMIEUX vs RYDER 4 MAJA O PAS WBA W WERSJI TYMCZASOWEJ

David Lemieux (40-4, 34 KO) spotka się 4 maja w T-Mobile Arena w Las Vegas podczas rozpiski gali Canelo vs Jacobs z mocnym Johnem Ryderem (27-4, 15 KO).

W stawce tego pojedynku znajdzie się wakujący tytuł mistrza świata federacji WBA kategorii super średniej w wersji tymczasowej. Na rozpisce również Vergil Ortiz Jr, Pablo Cesar Cano, Joseph Diaz Jr, Sadam Ali oraz Lamont Roach Jr.

- W karierze przychodzi czasem taki moment, że trzeba już zmienić limit. David był najmocniej bijącym zawodnikiem wagi średniej, lecz jestem przekonany, że równie mocno będzie bił w super średniej - mówi Oscar De La Hoya, promotor kanadyjskiego bombardiera.

- Widziałem kilka walk Rydera. To mocny rywal, ale z przytupem pokażę się w nowym limicie i pokonam go w dobrym stylu. W wyższej wadze będę jeszcze mocniejszy - zapewnia Lemieux.

- Stawka jest ogromna, bo zwycięzca może spotkać się potem z Canelo lub Callumem Smithem. Koncentruję się jednak tylko na Lemieux, bo on potrafi naprawdę mocno uderzyć. Nasze style gwarantują bardzo dobrą walkę, którą zamierzam wygrać - stwierdził Ryder.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Raelianin
Data: 11-04-2019 10:18:54 
Czy to nie jest tak, że o tytuł tymczasowy walczą zawodnicy tylko w przypadku niedyspozycji mistrza, by potem zobligować mistrza do walki z mistrzem tymczasowym? Jeśli tak to generalnie tytuł interim jako tako nie istnieje, poza takim wyjątkiem. Jak można w takim razie pisać, że to tytuł wakujący?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.