GASIJEW ZADEBIUTUJE W CZERWCU W WADZE CIĘŻKIEJ?

Jak twierdzi współpracujący z Muratem Gasijewem (26-1, 19 KO) trener Witalij Słanow, były mistrz świata wagi cruiser zadebiutuje w czerwcu w wadze ciężkiej. Ów debiut byłby pierwszą walką Gasijewa od czasu porażki z Aleksandrem Usykiem w finale turnieju WBSS.

GASIJEW O REWANŻU Z USYKIEM >>>

- Murat trenuje teraz w Rosji. Wkrótce jednak wybiera się do Stanów Zjednoczonych, do swojej bazy w Big Bear, gdzie będzie pracował z Abelem Sanchezem. W tej chwili waży około stu kilogramów. Myślę, że będzie gotowy do debiutu w wadze ciężkiej w czerwcu - powiedział Słanow.

Przypomnijmy, że Gasijew określał niedawno rewanż z Usykiem jako swój priorytet. Kto wie, czy nie będzie miał zatem okazji zmierzyć się z Ukraińcem w nowej kategorii. Usyk zadebiutuje jako ''ciężki'' już 25 maja w walce z Carlosem Takamem. I choć droga Usyka prowadzi dziś przede wszystkim w stronę walki z Anthonym Joshuą, być może Gasijew zdoła włączyć się do rozgrywki o najwyższe laury w królewskiej dywizji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Szczery
Data: 08-04-2019 21:25:21 
Powinien brać Artura SZpilkę na przetarcie przed poważnymi rywalami, będzie miał łatwy nokaut w rekordzie.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 08-04-2019 21:49:32 
Odnośnie Szpilki to naprawde jestem ciekaw kogo wyczaruje Wasilewski. Za walke z Wachem chciał nierealnych pieniędzy wobec słabej sprzedaży pierwszej walki. Usyka i Puleva odrzucił promotor, stawiam na kogoś w stylu Domonicka Guinna. Zobaczyłbm Szpilke z Różańskim ale KP wymyślą kogoś kto nie zadaje ciosów. Tylko jak to sprzedać kibicom?
 Autor komentarza: StaryWyjadacz
Data: 08-04-2019 22:35:26 
Słuszna decyzja, centymetrów nie brakuje, wydaje mi się, że na razie nie miałby szans z nikim z top 3 + Usyk, ale już taki Pulev do ogrania, z Millerem albo Whitem też nie byłby bez szans a Charrem to by wycierał podłogę.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 09-04-2019 05:48:32 
Nie wiem czym się kieruje jego team, ale po odejściu Usyka przecież miałby spore szanse na zunifikowanie cruiser. Gassiev nie ma warunków na ciężką.
 Autor komentarza: pawel21g
Data: 09-04-2019 10:57:41 
Teanshin jak zwykle najmadrzejszy. Idz wychwalaj dalej Furego i daj sobie spokoj z tymi hejterskimi komentarzami. W sposobie wypowiedzi niczym nie odstajesz od takich perełek jak WalterAlfa i Deadpool89.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.