SYROWATKA WRÓCI W MAJU W DANII WALKĄ O PAS UNII EUROPEJSKIEJ

Michał Syrowatka (20-2, 7 KO) pod koniec lutego poinformował, że rozwiązał kontrakt z Andrzejem Wasilewskim i od teraz jest wolnym zawodnikiem. A z zagranicy napływają informacje o jego kolejnej walce.

Bokser z Ełku po nieudanym rewanżu z Robbie Daviesem Jnr odbudował się wrześniową wygraną na punkty z Artemem Ayvazidim. Potem pozostawał nieaktywny. Kolejną walkę ma stoczyć w maju w jednym z duńskich miast, a w stawce znajdzie się wakujący pas Unii Europejskiej kategorii junior półśredniej (63,5kg).

Rywalem Polaka będzie urodzony w Zambii, a reprezentujący barwy Danii Enock Poulsen (10-0, 4 KO). To niepokonany pięściarz, choć dotąd nie spotkał się jeszcze z zawodnikiem pokroju Syrowatki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-04-2019 16:40:14 
Zawodnik na poziomie Syrowatki bez promotora nic nie ugra. Zapewne on sam ma nadzieje że ktoś się nim zainteresuje.
 Autor komentarza: Musi
Data: 03-04-2019 17:16:56 
Serowatka dal sie poznac w Angli,wiec mysle ze nie bhedzie tak zle.Mistrzem nie bedzie ale powinien byc caly czas w treningu walczyc nawet 6 x do roku.Powinien isc sladem Proksy.
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 03-04-2019 21:31:10 
Ja sie bardzo zawiodłem rewanżem z Davisem bo to wyglądało jak walka kogoś kto trenował boks 3 miechy z kimś kto powiedzmy zajmował się nim już 3 lata. Ma spore braki techniczne jak i również technicznie zbyt wierzy w to, że siłowo można wygrywać walki to tylko moja ocena a z tym Duńczykiem przegra na punkty po równej walce.
 Autor komentarza: rossonero10
Data: 04-04-2019 01:12:20 
Niech managera zmieni, bo ten kretyn z tweetera tylko wstydu mu robi
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.