W PIĄTEK WALCZĄ TWARDOWSKI, BOŁOZ I INNI - TRANSMISJA NA BOKSER.ORG

W najbliższy piątek na łamach BOKSER.ORG obejrzycie na żywo galę BFC w Nowym Sączu, którą organizuje Jerzy Galara. Kto z kim i której? Prezentujemy Wam szczegóły tej imprezy.

Nasza transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00 walkami boksu olimpijskiego. Potem między linami zaprezentują się już zawodowcy, między innymi uczestnik turnieju wagi ciężkiej. Poniżej rozkład jazdy.

Boks olimpijski:
Kamil Myszkowski vs (?) - walka kadetów
Marcin Biel vs Daniel Sikorski
Miłosz Edelmuller vs (?)
Al Naser Adnan vs (?)
Kacper Salabura vs (?)

Walki zawodowe:
Tomasz Piotrowski (debiut) vs Henrich Herak (2-5, 1 KO) - waga junior średnia
Michał Bołoz (1-0, 1 KO) vs Stefan Kusnier (1-24-1, 1 KO) - waga ciężka
Krzysztof Twardowski (4-1, 2 KO) vs Jozef Kolodzej (4-2, 1 KO) - waga junior ciężka

- Przed debiutem czuję przede wszystkim podniecenie. Jest to coś na co bardzo czekałem i o czym marzę. Wiadomo, że jest też stres, ponieważ człowiek chce dobrze wypaść. Walczę u siebie i to jest duża motywacja. Czuję się silny, łapie oddech i wierzę, że jestem przygotowany do walki na sto procent. Muszę wygrać, a potem zobaczymy co dalej - mówi debiutujący na ringu zawodowym Piotrowski.

- Jestem w dobrym nastroju i nie mogę się już doczekać powrotu na ring po długiej przerwie. Naprawdę cały rok ostro trenowałem. Od jakiegoś czasu mam taki komfort, że otaczam się dobrymi ludźmi, którzy mi pomagają. Mam trenera od przygotowań fizycznych i wygląda to naprawdę profesjonalnie - mówi Bołoz, który po spodziewanym zwycięstwie ma wziąć udział w ośmioosobowym turnieju wagi ciężkiej organizowanym przez Krystiana Każyszkę. - Coś wspaniałego, wszak będę mógł się pokazać na Polsacie. Jadę na ten turniej z nastawieniem wygranej. Zapewne na papierze nie jestem faworytem, lecz mam swoje atuty i wiem na co mnie stać. Wierzę, że sprawię niespodziankę.

- Czuję się bardzo dobrze, zdrowie dopisuje, a to najważniejsze. Przygotowania trwały pełne trzy miesiące, dlatego nie narzekam na formę. Na koniec sparowałem jeszcze w Gdańsku z Nikodemem Jeżewskim. Już są wstępne plany na kolejną walkę 22 czerwca, więc myślę, że po piątkowym starcie zrobię sobie kilka dni odpoczynku i rozpocznę przygotowania do następnej walki - mówi z kolei Twardowski, dla którego będzie to powrót po pierwszej zawodowej porażce.

Kamera BOKSER.ORG towarzyszy polskim bokserom od lat. Na rozgrzewkę przypominamy Wam walki Twardowskiego i Bołoza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.