DAVID PRICE: CHĘTNIE PRZYWITAM KLICZKĘ PO POWROCIE

Ukraińscy dziennikarze przyznają, że wczorajsza informacja o walce Władimira Kliczki (64-5, 53 KO) pod koniec maja była żartem prima aprilisowym. Potwierdzają jednak, iż Kliczko rzeczywiście prowadzi zaawansowane rozmowy z platformą streamingowa DAZN. A jest kilku chętnych, którzy przywitaliby Ukraińca po powrocie ze sportowej emerytury.

43-letni już były dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej pozostaje nieaktywny od czasu porażki z aktualnym championem IBF/WBA/WBO Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO) w kwietniu 2017 roku. Wciąż jednak pozostaje w treningu i od czasu do czasu sparuje. Niedawno zrobił nawet kilka rund treningowych z Aleksandrem Usykiem.

Na wiadomość o rzekomym powrocie Władimira natychmiast zareagował David Price (24-6, 19 KO). Olbrzym z Liverpoolu wyraził gotowość i chęć do starcia z dawnym królem wszechwag.

- Bardzo chciałbym takiej walki, to byłoby coś wspaniałego. Śmieszne jest to, że dzięki ugryzieniu przez Kasha Alego stałem się teraz jeszcze sławniejszy. Kliczko w pierwszej walce po powrocie nie chce zapewne najtrudniejszego rywala, dlatego zgłaszam się na ochotnika - mówi brązowy medalista olimpijski z Pekinu (2008).

- Kliczko dwa lata temu wyglądał znakomicie przeciwko Joshui. Kiedy wróci, wciąż będzie należał do ścisłej czołówki. Jego powrót będzie znakomitą wiadomością dla całej wagi ciężkiej - dodał Price.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 02-04-2019 12:29:58 
Były mistrz kontra były pretendent, mogłoby być ciekawie...
 Autor komentarza: PyrLandiA
Data: 02-04-2019 13:31:39 
Jeden strzał i byłoby po Nim. :D
 Autor komentarza: fext
Data: 02-04-2019 14:43:06 
Eeee... Może lepiej nie? Wład go nie pogryzie, tak jak Ali, tylko od razu zeżre. W całości :)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 02-04-2019 14:47:26 
Dla Davida rzeczywiście walka idealna pod prawie każdym wzgledem- prawie bo nie można do ideału zaliczyć ciężkiego nokautu który na 90% by zaliczył. A idealna bo przegraną nic by nie stracił z obecnej pozycji plus dużo by zarobił. No i jakąś tam wiarę w to że podstarzalego Kliczkę ze swoimi warunkami trafi pierwszy i sprawi niespodziankę też mógłby mieć. Co jak co ale przywalic Price potrafił a tego się nie zapomina.

Niestety tak jak dla niego ta walka jest super opcja tak wracający ewentualnie Klitschko raczej kogoś o takiej charakterystyce nie będzie brał pod uwagę wszak bilans zysków do strat się tu nierówno rozkłada.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 02-04-2019 14:49:18 
co ten gość ma w tej głowie .. przecież pierwszy celny cios Kliczki i gościu leży nieprzytomny..
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 02-04-2019 15:37:32 
Szklanka vs mega szklanka, choć mega może być różnie odczytane :)
.
.
"Kliczko w pierwszej walce po powrocie nie chce zapewne najtrudniejszego rywala, dlatego zgłaszam się na ochotnika" - ale to już jest hasło roku. Jak można się pięknie samoocenić!
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 02-04-2019 15:46:55 
Walteralfa,
Kolejny kretyn orga.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 02-04-2019 16:50:05 
Ygnac, mega merytorycznie.
 Autor komentarza: RobertoW
Data: 02-04-2019 20:00:29 
Fanem @Ygnaca nie jestem, ale muszę Mu przyznać rację. Nie ma to jak rzucać od szklanek i mega szklanek zza klawiatury. Walter też dodaje czasem komentarze, z którymi się zgadzam, ale nie tym razem ;) Szklanka to może być Szpilka albo Khan, ale czy Władzia, nie powiedział bym.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 02-04-2019 20:06:41 
Władzia szczególnie w początkach kariery często pływal po ringu. Po którejś z walk nawet brat mu doradzał emeryturę. Wtedy dzięki trenerowi Stewardowi zaczął walczyć dość bezpiecznie i efektywnie, co zabiło efektowność. Lewy, lewy, lewy... Oczywiście przy Price to beton, ale na tle powiedzmy średniej, jednak szklanka.
Teraz po dwóch latach przypuszczam że będzie jeszcze bardziej sztywny, co w starciu z np. Wilderem skończy się na deskach.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 02-04-2019 20:32:40 
"Oczywiście przy Price to beton, ale na tle powiedzmy średniej, jednak szklanka"

I co to ma niby oznaczać? Lol.

Po pierwsze to trzeba pamiętać z kim i w jakich okolicznościach Władzia jak to go określasz pływał w ringu. Taki Sanders to zamroczył i tytanicznego Vitalija człowieku.
Zresztą Władimir zawsze po deskach się podnosił i trzeba go było jeszcze solidnie poturbować by został poddany. Bywało tak w starciach z świetnymi punczerami jak chociażby ostatnio w walce z Joshuą którego piekielny podbródek Władek ustał i padł dopiero po dobitce.
Do tego dochodziły często gęsto problemy z kondychą.
Tak więc o szklance to może pisać tylko niezły ignorant ale znając Twoją inną twórczość na temat tego zawodnika takie coś szczególnie nie dziwi.

Wład na pewno tytanicznego łba nie miał ale do określeń typu szklanka to mu bardzo daleko. To taka mocna "3" ewentualnie słabsza "4" jeśli chodzi o szczękę. Facet nie mógł sobie pozwolić na powtarzane poważne błędy w ringu z mocno bijącymi zawodnikami ale i też nie za każdy jeden błąd płacił od razu najwyższą cenę.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 02-04-2019 20:58:07 
Wlad nie jest tak szklany jak sie powszechnie sadzi. Wstawal po kazdym KO. Poza tym zlamac jego system obronny nie jest latwo. Oczywiscie Price ma gigantyczny zasieg i najmocniejszy pojedynczy strzal w HW, ale problem w tym, ze do Wlada sie nie dobierze, a po 4 rundzie Price sam sie polozy. To teraz czekam na powrot Haye, Witalija, Goloty...ach ten DAZN;)
 Autor komentarza: boloyeoung
Data: 02-04-2019 21:41:57 
Ygnac to down.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 02-04-2019 22:04:35 
Władimir był nudny w ringu i poza nim, chociaż oczywiście nie kwestionuje jego mistrzostwa. Panował całe lata, szkoda by to było roztrwonić teraz dostając KO od kogokolwiek. Swoją szklankę nauczył się chronić i podobno nawet są ćwiczenia na tą przypadłość, chociaż wydaje się to dość nierealne.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 02-04-2019 22:16:53 
Walter
Nie kompromituj się gościu... Nudny czy nie nie miał żadnej szklanki. Próbujesz wybrnąć z sytuacji ale argumentów zero (chyba że to ma być te- często pływał xD) i słabo Ci to wychodzi.

Ty jesteś nie tylko nudny ale i tandetny z tym "sztucznym" hejtem który serwujesz bez przemyślenia.
Myśl koleżko i jak już próbujesz po kimś "cisnąć" to rób to z głową albo nie rób wcale bo trollować i hejtować też trzeba umieć...
 Autor komentarza: boloyeoung
Data: 03-04-2019 14:39:44 
powietkin mu mózg uszkodził nieodwracalnie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.