4 MAJA W KINSZASIE WALKA MAKABU vs PEREZ

Ilunga Makabu (24-2, 23 KO) proponował walkę Mateuszowi Masternakowi, potem miał zmierzyć się z Olanrewaju Durodolą, lecz ostatecznie skrzyżuje rękawice z równie cenionym i niebezpiecznym Mike'em Perezem (24-3-1, 15 KO).

Makabu miał w minioną sobotę skonfrontować się z Durodolą. Z niewiadomych przyczyn walka i cała gala nie doszła do skutku. Wieczór w Kinszasie został przeniesiony na 4 maja. I właśnie tego dnia Ilunga ma zmierzyć się z Kubańczykiem.

W stawce znajdzie się pas WBC Silver kategorii junior ciężkiej. Lepszy z tej dwójki w kolejnym starcie mógłby zaatakować jeden z czterech pasów. Wkrótce nastąpi nowe rozdanie po tym, jak dotychczasowy zunifikowany mistrz - Aleksander Usyk, przeszedł do wagi ciężkiej. Pozostawione po nim cztery pasy powinny zostać podzielone pomiędzy Głowackim a Briedisem (WBO/WBC), Lebiediewem (WBA) oraz Tabiti i Dorticosem (IBF).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: astarte
Data: 02-04-2019 13:06:19 
super, swietna walka sie szykuje ;-)
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 02-04-2019 13:32:08 
Bardziej aktualne były informacje o walce Makabu x Kudriaszow, i taką walkę jeszcze chętniej bym obejrzał ale walka z Perezem powinna być jeszcze większym wyzwaniem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.