RYWAL PRICE'A ZAWIESZONY PO SOBOTNIM SKANDALU

Okryty hańbą Kash Ali (15-1, 7 KO), który podczas sobotniej gali w Liverpoolu ugryzł w piątej rundzie pojedynku Davida Price'a (24-6, 19 KO), został zawieszony przez Brytyjską Komisję Bokserską. Wkrótce może go spotkać znacznie surowsza kara.

Przypomnijmy, że kiedy sczepieni w klinczu zawodnicy padli na matę ringu, leżący na rywalu Ali ugryzł go w brzuch. Wcześniej gryzł również ramiona Price'a i niebezpiecznie atakował głową. Po walce zdyskwalifikowanego Alego spotkało powszechne oburzenie zarówno kibiców, jak i dziennikarzy i ludzi ze środowiska.

Komisja wezwie Alego na przesłuchanie w najbliższym czasie. Czeka go prawdopodobnie wysoka kara finansowa, a w najgorszym wypadku również zakaz boksowania. Wstrzymano również wypłatę jego wynagrodzenia za walkę w wysokości 20 tysięcy funtów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-04-2019 18:53:59 
Ciekawe czy przyjmie karę z pokorą czy jak każdy przykładny muzułmanin zacznie wszystkich wyzywać od rasistów i homofobów?
P.s. Na tym zdjęciu nie wyglądają na takich co by się nie lubili, wręcz przeciwnie, hehe..
 Autor komentarza: RobertoW
Data: 01-04-2019 20:11:16 
Przypomnijmy, że kiedy sczepieni w klinczu zawodnicy padli na matę ringu, leżący na rywalu Ali ugryzł go w brzuch... ktoś chyba nie wytrzeźwiał jeszcze po weekendzie hehe. Może oni w klinczu nie byli "sczepieni", tylko się szczepili, choć nikogo ze "sczykawką" tam nie widziałem, chyba, że go tam i ugryzł... o_0
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.