BELLEW WZYWA DO UKARANIA ALEGO PO WCZORAJSZYM SKANDALU

Nie ustaje krytyka zachowania, jakiego dopuścił się wczoraj Kash Ali (15-1, 7 KO) w walce z Davidem Price'em (24-6, 19 KO) na gali w Liverpoolu. Były mistrz wagi świata Tony Bellew nie patyczkuje się z Alim i apeluje o zakaz boksowania dla boksera z Birmingham.

Dla tych, którzy jeszcze nie znają całej sprawy, przypomnijmy, że przegrywający walkę Ali najpierw obalił Price'a na matę ringu w piątej rundzie, a następnie - leżąc na olbrzymie z Liverpoolu - ugryzł go w brzuch. Price twierdzi również, że był gryziony podczas wcześniejszych rund. Po walce Ali musiał ewakuować się z hali. Wściekli kibice oblewali go piwem i rzucali w niego czym popadnie.

- On jest hańbą tego sportu. Gryzienie człowieka leżącego na macie? Nie ma wielu gorszych rzeczy, które można w ringu zrobić - powiedział Bellew i wezwał do nałożenia na Alego zakazu.

- Nigdy więcej nie chcę wchodzić do ringu z takim zwierzęciem - dodał sam Price, który znał się już z Alim przed walką ze wspólnych sparingów. Ich wczorajsze starcie zostanie z pewnością zapamiętane, choć nie z czysto sportowych powodów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 31-03-2019 13:50:07 
Zawiescic tak na 4-5 lat. Dla przykladu.

A Price niestety sam sprowokowal ta sytuacje; n-ta walka, gdzie odcina mu tlen po 10minutach. Najsmieszniejsze to to, ze gosc z takimi parametrami w ogole nie potrafi robic uzytku z lewego prostego i praktycznie jest bezbronny przy bardziej agresywnych rywalach.
 Autor komentarza: Pawel1722
Data: 31-03-2019 15:34:00 
Bellew ma rację, ugryzienia nie powinny być tolerowane, w żadnym sporcie. To cios dla bezradnych :)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 31-03-2019 15:53:54 
Najgorsza kara dla pięściarza to kara finansowa. A dla tego gryzonia najgorsza karą było by wpłacenie gaży na kościół, nie ważne jaki. Oczywiście nikt by się nie odważył nałożyć takiej kary ale nauczyłoby go to na przyszłość. Na poważnie to nie takie numery robili w ringu i efekt końcowy był o wiele bardziej bolesny niż to ugryzienie. Gryzienie, uderzanie po gongu czy komendzie stop, walenie poniżej pasa i w tył głowy itp, takie zapędy mogły się skończyć naprawdę tragicznie, pięściarze chyba już wszystko przerabiali, także nie przesadzajmy i nie róbmy afery, poza tym Ali przeprosił po walce i obiecał poprawę;)
 Autor komentarza: leon84
Data: 31-03-2019 20:08:15 
Ten Ali to już w trzeciej rundzie trzymał i robił wszystko,żeby zostać zdyskwalifikowany.Tak głośno o tej walce a wyszła totalna kompromitacja.
 Autor komentarza: Nestor
Data: 31-03-2019 20:14:49 
A czy ktoś z kolegów mógłby napisać kto w tej walce wygrał i w jaki sposób ? Z góry dziękuję.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.