ŻEROMIŃSKI Z GRATIIM NA REMIS

Michał Żeromiński (13-5-2, 1 KO) świata nie zwojuje, ale zawsze daje bardzo ciekawe i emocjonujące walki. Tak samo było również dzisiaj w konfrontacji z silnym fizycznie Oktavianem Gratiim (4-5-1, 2 KO).

Pięściarz z Radomia dobrze wszedł w ten pojedynek, przepuszczając obszerne sierpy Mołdawianina, samemu ustawiając go sobie lewym prostym. Trafił też prawym hakiem na górę oraz długim prawym krzyżowym. Gratii od trzeciej rundy zaczął przedzierać się do półdystansu, polując groźnym lewym sierpowym z doskoku. A w czwartej przejął nawet kontrolę w ringu, trafiając nie tylko lewym, ale i prawym sierpem. - Nóżki - krzyczał do "Żeromki" z narożnika Piotr Wilczewski. Michał schodził do narożnika lekko naruszony, ale w piątym starciu opanował już nieco sytuację.

Gdy wydawało się, że Michał zdobywa punkty, w połowie szóstej odsłony po zderzeniu głowami pękł mu lewy łuk brwiowy, to go nieco rozkojarzyło i Gratii znów przejął kontrolę.

Na starcie siódmej rundy Żeromiński nadział się na bardzo mocny prawy sierpowy. Końcówka zażarta i równa. Po ostatnim gongu sędziowie punktowali 77:75 i dwukrotnie 76:76. A więc remis.

- Spóźniałem się trochę z kontrami, ale i tak wydawało mi się, że byłem nieznacznie lepszy - powiedział po wszystkim Michał.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 29-03-2019 22:26:12 
Jak dla mnie to tą walkę przegrał.Dwie pierwsze rundy dla niego,ale, potem już Gratii górował.Jeszcze ostatnią rundę można dać Zeromińskiemu,ale to za mało,a tuja jeden sedzia widział wygraną Żeromy.Cekawe co Leśniak pokaże.
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 29-03-2019 22:31:09 
To co gadał to 5 i 6 runda - była wyrównana ze wskazaniem na Grattiego,a - 8 dałbym remis. Dlatego uważam, że przegrał
 Autor komentarza: teanshin
Data: 30-03-2019 13:20:55 
Zeromiński to fajny gość, mały twardziel, ale chyba przegrał tą walkę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.