CALLUM SMITH CELUJE W WALKĘ UNIFIKACYJNĄ Z GILBERTO RAMIREZEM

Mistrz świata WBA wagi super średniej, Callum Smith (25-0, 18 KO) stoczy walkę w obronie tytułu 1 czerwca, podczas gali Joshua vs Miller w Nowym Jorku. Przeciwnik jest jeszcze nieznany, ale ''Mundo'' wybiega już w przyszłość i planuje pojedynek unifikacyjny z mistrzem WBO Gilberto Ramirezem (39-0, 25 KO) w drugiej połowie roku.

Za niecałe dwa tygodnie, 12 kwietnia na gali Łomaczenko vs Crolla, przeciwnikiem Ramireza będzie Tommy Karpency. Tytuł WBO nie znajdzie się w stawce walki. Smith będzie oglądał pojedynek Meksykanina z Amerykaninem spod ringu, by z bliska przyjrzeć się przyszłemu rywalowi. Plany Smitha opisuje jego trener Joe Gallagher.

- Chcemy wielkiej walki unifikacyjnej z Gilberto Ramirezem. Celujemy we wrzesień lub październik. Najpierw jednak Callum wybiera się do Ameryki. Wygląda na to, że będzie walczył tuż przed walką wieczoru w Nowym Jorku, czyli przed walką, w której wystąpi Anthony Joshua. Jeśli ta gala ma być bitwą Brytanii z resztą świata, numer jeden na świecie nie może siedzieć w domu. Nie dostaniemy lepszej okazji, by zwiększyć status Calluma za Oceanem. Każdy będzie oglądał, a chcemy, by każdy wiedział, kim jest Callum. Walka na tej gali to logiczny ruch biznesowy - mówi trener znany również jako ''Tesco Joe''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 29-03-2019 19:42:09 
Ramirez raczej zostanie w wyższym limicie to raz a dwa zawodnicy ESPN boksują tylko na ESPN nawet duża kasa z DAZN nie sprawi ze Ramirez zmieni stacje, do Anglii tez sie nie wybierze bo boksuje tylko w stanach w WBSS tez nie chciał wziąść udziału, takze najlepsza mozliwa walka w tej kategorii wagowej jest nie do zrobienia podobnie zresztą jak na przyklad Crawford Spence. Pieprzona polityka i najgorzej ze ta patologie promotorzy i stacja Polsat tez wprowadzaja do Polski.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.