OBÓZ OKOLIE ZŁOŻYŁ OFERTĘ DRUŻYNIE LEBIEDIEWA

Lawrence Okolie (12-0, 9 KO) w zeszły weekend zastopował Wadi Camacho w czwartej rundzie, a już w kolejnej walce może zaatakować tytuł mistrza świata kategorii junior ciężkiej. Tak przynajmniej twierdzi jego promotor, Eddie Hearn.

Wczoraj poinformowaliśmy Was o tym, że dotychczasowy bezdyskusyjny champion - Aleksander Usyk (16-0, 12 KO), zrzekł się tytułu federacji WBA. A organizacja narzucała mu starcie z Denisem Lebiediewem (32-2, 23 KO). I właśnie Okolie mógłby być kolejnym przeciwnikiem Rosjanina.

- Dostałem zielone światło od drużyny Lawrence'a i jego samego odnośnie walki z Lebiediewem. Twierdzi, że jest na niego gotowy już w najbliższej walce. Złożyliśmy więc ofertę promotorowi Rosjanina. Z naszej strony jesteśmy zainteresowani taką walką i na nią gotowi. Pojedynek mógłby odbyć się w lipcu. Według mnie to trochę za wcześnie, choć z drugiej strony walk o mistrzostwo świata się nie odmawia, więc złożyliśmy naszą ofertę - poinformował szef stajni Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 29-03-2019 10:43:51 
fatalny do oglądania gość. Walka imo za wcześnie, Lebioda to wciąż cwany lis..
 Autor komentarza: astarte
Data: 29-03-2019 11:23:42 
za wczesnie lub nie ,ale ryzyko wielkie. do tej walki nie dojdzie, za to mamy wlasnie promocje nazwiska okolie ktory jest w prasie zestawiamy z lebioda. sam okolie notowal slabe walki ze sredniakami, nokautuje za to 3 lige. mistrzem nie bedzie, chyba, ze zrobi jakis mega progres.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 29-03-2019 12:00:18 
Okolie gubi sie w defensywie, jest strasznym kolkiem w ringu jak na tak fajne warunki fizyczne.. Mysle, ze nic z niego nie wyrosnie i niekoniecznie bedzie musial go zweryfikowac Lebioda.. Nawet ktos nizej w rankingu.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 29-03-2019 13:12:58 
mogliby zrobic jakis eliminator np z masterem (ten walczyl w uk z belewem to moze ktos sobie o nim przypomni)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.