ATLAS I GWOZDYK - KRÓTKA WSPÓŁPRACA Z DOBRYMI SKUTKAMI

Aleksander Gwozdyk (16-0, 13 KO) w najbliższą sobotę podejdzie do pierwszej obrony tytułu mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBC w konfrontacji z Doudou Ngumbu (38-8, 14 KO). Championa bardzo zachwalają jego trener Teddy Atlas oraz promotor Bob Arum.

Ukrainiec po pas WBC sięgnął w pierwszy dzień grudnia, gdy znokautował w jedenastej rundzie Adonisa Stevensona. Kilkanaście tygodni przed terminem tamtej walki poprosił Atlasa o pomoc, a ten raz jeszcze zamienił mikrofon na ręcznik i inne przybory trenera. I na pewno nie żałuje tej decyzji.

- To po prostu dobry człowiek i to cieszy mnie najbardziej, bo fajnie jest przebywać w jego towarzystwie. Uznałem, że mogę mu trochę pomóc, a on okazał się bardzo otwarty na moje wskazówki i na tyle inteligentny, że szybko wszystko łapie - powiedział Atlas.

- Nigdy wcześniej nie spotkałem tak mądrego i inteligentnego pięściarza jak Gwozdyk. Nie dziwię się więc, że porozumiał się z Atlasem, a na pewno nie każdy zawodnik dogadałby się z kimś takim jak Teddy - wtrącił Arum, szef grupy Top Rank.

- Podoba mi się współpraca z trenerem Atlasem. To szczery i bardzo bezpośredni człowiek, a na każdym treningu robi wszystko, bym był jeszcze lepszym zawodnikiem. Praca z nim to wyzwanie każdego dnia i nawet jeśli robię coś dobrze, to on wymaga ode mnie, bym robił to jeszcze lepiej - zakończył sam Gwozdyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: piotr
Data: 28-03-2019 15:17:18 
Atlas to był by dobry trener dla Masternaka.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 28-03-2019 15:26:53 
Oby nie był takim kurczakiem jak Adonis Chickenson i spróbuje sięgnąć po inne pasy w półciężkiej, a nie tylko WBC tak jak ten kurczak Chickenson i Wilder
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 28-03-2019 15:39:38 
Sam jesteś kurczak, zdechlaku.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 28-03-2019 15:46:42 
Opieram swoją opinię na faktach. Fakty są takie, że Adonis unikał każdego z top5, ale widzę koledze brakuje argumentów, więc stosuje osobiste wycieczki.
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 28-03-2019 18:42:08 
Marduk


Chodzi o moralne podejscie do tematu.

Byl jaki byl, teraz atakujesz czlowieka ktory nie moze jesc wlasnemi silami.
 Autor komentarza: Oskarito21
Data: 28-03-2019 20:38:12 
Jakoś mi go nie szkoda i nie będę płakał bo wiedział na co się piszę wchodząc do ringu,a co wcześniej robił wszyscy dobrze wiemy a że jako bokser unikał Kowaliowa i reszty to kolega miał prawo wygłosić swoją opinię nie popadajmy w paranoję że mamy teraz mówić o Stevensonie że był druga matka Teresa
 Autor komentarza: Callisto
Data: 28-03-2019 23:48:21 
Tym bardziej ze matce Teresie bardzooo daleko do bycia swieta, mniej wiecej tak samo daleko jak Bolkowi do bycia obalaczem komunizmu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.