Archiwum wiadomości z dnia: 2019-03-23

 


ZYŚK BEZ PRZESZKÓD WYGRYWA

Dziesiąte zawodowe zwycięstwo zanotował podczas gali Knockout Boxing Night 6 w Łomży niepokonany Przemysław Zyśk (10-0, 3 KO). Polski pięściarz pokonał jednogłośnie na punkty Artioma Karpeca (21-12, 6 KO). Zdaniem sędziów wszystkie z rund wygrał Zyśk.


CZWARTE Z RZĘDU ZWYCIĘSTWO 'DIABLO'

W pojedynku wieczoru gali Knockout Boxing Night 6 w Łomży były mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (57-4-1, 39 KO) skrzyżował rękawice z Aleksandru Jurem (18-3, 7 KO). Walka nie porwała - odbyła się na pełnym dystansie, przewaga Polaka była jednak w niej widoczna prawie na każdym kroku.
FIODOR CZERKASZYN PRZED WALKĄ Z OUMĄ

Fiodor Czerkaszyn (11-0, 7 KO) trenował pod zupełnie innego zawodnika, ale dziś wieczorem będzie musiał stawić czoła Kassimowi Oumie (29-12-1, 18 KO), byłemu mistrzowi świata kategorii junior średniej. Dla Polaka z ukraińskimi korzeniami będzie to zarazem debiut w Telewizji Polskiej.MATYJA WYPUNKTOWAŁ GRAFKĘ W ŁOMŻY

Podczas trwającej gali Knockout Boxing Night 6 w Łomży Marek Matyja (16-1-1, 7 KO) pokonał niejednogłośnie na punkty Bartłomieja Grafkę (22-33-3, 10 KO), z którym zmierzył się już w 2015 roku. Dziś, tak jak ponad trzy lata temu, górą okazał się Matyja.


DUŻY SUKCES KARINY KOPIŃSKIEJ WE FRANCJI

Najcenniejsze zwycięstwo w swojej dotychczasowej karierze odniosła wczoraj w Besancon zawodniczka grupy Silesia Boxing, Karina Kopińska (11-28-4, 3 KO). Polka pokonała bardzo mocno faworyzowaną, wysoko notowaną Francuzkę Myriam Dellal (17-8-3, 2 KO), jedną z najlepszych bokserek wagi lekkiej i super piórkowej w Europie.


KOWNACKI NIE WYSTĄPI NA GALI WILDER vs BREAZEALE

Kolejna walka najwyżej obecnie notowanego polskiego 'ciężkiego' - Adam Kownackiego (19-0, 15 KO), czeka nas prawdopodobnie w czerwcu lub w lipcu. Ostatnio mówiło się o występie Polaka na gali 18 maja w Nowym Jorku, podczas której walką wieczoru będzie starcie o pas WBC - Deontay Wilder vs Dominic Breazeale.
LO GRECO DLA WRACAJĄCEGO MAIDANY?

Przedwczoraj informowaliśmy Was o tym, że Marcos Rene Maidana (35-5, 31 KO) stracił już ponad jedenaście kilogramów i powinien w czerwcu wrócić w limicie kategorii junior średniej. Na horyzoncie pojawia się już nawet konkretne nazwisko potencjalnego rywala.
PROMOTOR JOSHUY O RYWALU FURY'EGO: TO STRASZNA WALKA

Dziś mamy poznać rywala dla Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), choć nieoficjalnie mówi się, że naprzeciw niego ma stanąć mało znany szerszej publiczności Tom Schwarz (24-0, 16 KO). Takiego newsa nie mógł przepuścić Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), oczywiście krytykując dobór takiego a nie innego przeciwnika.


CZERKASZYN WYGRYWA PRZED CZASEM. NAROŻNIK PODDAŁ OUMĘ

Fiodor Czerkaszyn (12-0, 8 KO) miał pierwotnie zawalczyć z innym, mocniejszym przeciwnikiem. Do Łomży przyleciał jednak Kassim Ouma (29-13-1, 18 KO). Walka trwała krótko i chyba nikt nie jest z niej zadowolony. Duży niedosyt. - I my, i kibice zostaliśmy zrobieni w trąbę - tak promotor Andrzej Wasilewski skwitował ten pojedynek.