CIEKAWIE W PÓŁŚREDNIEJ - PORTER DLA SPENCE'A, A THURMAN DLA PACQUIAO?

Bardzo ciekawa sytuacja krystalizuje się w wadze półśredniej. Nie brakuje gwiazd i potencjalnie wielkich walk. I choć żadnych konkretów jeszcze nie ma, to rozpoczęto już pierwsze rozmowy.

W sobotę Errol Spence Jr (25-0, 21 KO) pokonał Mikeya Garcię i stanął twarzą w twarz z Mannym Pacquiao (61-7-2, 39 KO). Ale ta dwójka nie zostanie raczej skojarzona w najbliższej walce. Spence - mistrz IBF, może za to skrzyżować rękawice z Shawnem Porterem (30-2-1, 17 KO), championem według WBC. A co z "Pac-Manem"?

Pacquiao jest przymierzany do Keitha Thurmana (29-0, 22 KO), który piastuje pas WBA. Opcją rezerwową jest Danny Garcia (34-2, 20 KO), o ile 20 kwietnia upora się z twardym Adrianem Granadosem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 21-03-2019 21:01:12 
Może posypie się tu na mnie krytyka, ale ja bardzo chciałbym zobaczyć walkę Errola Spenca Jr z Mannym Pacquiao. Dla mnie ta walka mogłaby się świetnie sprzedać. Ja zdaję sobie sprawę, że Spence Jr wyrasta na gwiazdę i słusznie, bo jest świetnie wysportowany i ma duże umiejętności. Ja jednak traktuję Mannego Pacquiao jako zawodnika wyjątkowego, który nawet w wieku 40 lat ma szybsze ręce i nogi niż np. Mickey Garcia, nie wspominając tutaj o Lamoncie Petersonie, który wyraźnie odstaje szybkością od Filipińczyka. Jestem bardzo ciekawy jak Spence Jr poradzi sobie z leworęcznością Pacmana, jego dużą mobilnością, aktywnością ringową, doświadczeniem. Oczywiście Spence byłby tu faworytem. W końcu jest młodszy, większy, silniejszy i jeżeli uda się zagnać Pacmana do lin skończy Pacmana przed czasem, ale jeżeli Spence pozwoli, by walka toczyła się na środku ringu, czy odda zbyt wiele inicjatywy Pacmanowi to walka może być świetna. Uważam, że to znakomita okazja by zorganizować ten pojedynek.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 21-03-2019 21:12:26 
Cieszę się, że wreszcie jakieś unifikacje w tej półśredniej się zaczynają
 Autor komentarza: Gazun
Data: 21-03-2019 21:19:30 
Ja bym wolal zobaczyć Pacquaiao z Porterem a Spence'a z Thurmanem wydaje mi się że to zestawienia byłyby "równiejsze"
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.