OUMA NOWYM RYWALEM CZERKASZYNA, ZASTĄPIŁ McDONAGHA

Były mistrz świata wagi junior średniej Kassim Ouma (29-12-1, 18 KO) zastąpi JJ McDonagha jako rywal Fiodora Czerkaszyna (11-0, 7 KO) podczas sobotniej gali Knockout Boxing Night #6 w Łomży, której walką wieczoru jest starcie Krzysztof Włodarczyk vs Aleksandru Jur. Irlandczyk McDonagh poinformował organizatorów o poważnej infekcji organizmu, która uniemożliwia mu walkę z Czerkaszynem.

KATSUK ZADEBIUTUJE W ŁOMŻY >>>

Pochodzący z Ugandy Ouma był kiedyś bardzo ciekawym i charyzmatycznym pięściarzem o dużych umiejętnościach. Stoczył w swojej karierze pięć walk o mistrzostwo świata i mierzył się z tak wielkimi zawodnikami jak Giennadij Gołowkin (któremu nota bene sprawił niemałe kłopoty) czy Jermain Taylor. W 2016 roku przyjechał do Polski i przegrał z Kamilem Szeremetą na punkty. W tej chwili 40-letni ''The Dream'' to cień dawnego mistrza. Od niemal dekady walczy mniej więcej raz do roku i najczęściej przegrywa, w ostatnich latach zaliczył passę trzech porażek z trzędu. Wciąż jednak trudno go znokautować, co może rodzić nadzieję, że przeboksuje z Czerkaszynem pełen dystans. Fiodor walczył w zeszłym roku cztery razy i szedł jak burza, jego ostatnie zwycięstwo to jednogłośna wygrana w dobrym stylu z Bartłomiejem Grafką w październiku.

 

 

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 20-03-2019 18:46:27 
Wasilewski twierdził ze Snarski robi gale na poziomie szóstej ligi a jak obiektywnie nazwać poziom tej gali? Do tego termin w tym samym czasie co KSW. Czym oni chcą konkurować bo napewno nie sportem. Szykuje sie powtórka z wałcza 3 przerwy między walkami po pół godziny, wkurwiona widownia i finał w postaci walki wieczoru w której zawodnik pada po ciosie nasadą lub lewym prostym, Jur potrafi takie rzeczy robić co pokazał z Kurdiaszowem. Ja tu widze tylko jedno w miare sensowne zestawienie rewanż Matyja Grafka. Chodz i tak dużym faworytem Matyja, reszta to jakis cyrk. Były plany na niezłe zestawienia Stepien Matyja, Syrowatka Runowski to skonczyło sie na zapowiedziach. Co jak co ale jeśli chodzi o matchmaking Wasilewski nie ma startu do Borka.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-03-2019 19:33:57 
Rekord jak u Gaba Rosado, przypadek? Nie sądzę...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.