TURNIEJ WAGI CIĘŻKIEJ - POZOSTAŁA JUŻ TYLKO JEDNA NIEWIADOMA

Krystian Każyszka ze swoją grupą Rocky Boxing Night powoli zamyka projekt turnieju wagi ciężkiej z nagrodą 100 tysięcy złotych oraz kontraktem promotorskim dla tryumfatora. Pozostała już tylko jedna niewiadoma.

Nie są to może nazwiska z pierwszych stron gazet, ale każdy z tych pięściarzy ma jakieś - większe lub mniejsze, sukcesy na koncie. Zgłoszono na przykład aktualnego mistrza Polski seniorów, którego pewnie mało który kibic jeszcze kojarzy. Ale najważniejsze, że najlepszy z tej stawki na pewno - poza bardzo godziwą wypłatą, zyska również rozgłos.

Przypomnijmy, iż w turnieju weźmie udział ośmiu zawodników, którzy będą rywalizować od fazy ćwierćfinałów w myśl zasady przegrywający odpada. Pierwsza gala już w maju. Właśnie dodano dwa nowe nazwiska do tej stawki. Pozostało już tylko jedno wolne miejsce.

1. Mateusz Cielepała
2. Kacper Meyna
3. Roger Hryniuk
4. Paweł Sowik (2-2, 1 KO)
5. Michał Bołoz (1-0, 1 KO)
6. Krystian Arndt
7. Jakub Sosiński

Kamera BOKSER.ORG zarejestrowała kilka walk uczestników tego turnieju, czy to w boksie zawodowym, czy olimpijskim. Poniżej przypominamy Wam zawodowy debiut Michała Bołoza i szybką "czasówkę" w pierwszej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Furmi
Data: 18-03-2019 16:28:16 
Na ten moment Cielepała faworytem, ale jeśli tylko Roger weźmie się w garść, odchudzi i ostro potrenuje, może to wygrać. Czekam na ósmego.
 Autor komentarza: rossonero10
Data: 18-03-2019 19:44:30 
Ostatnim będzie Sebastian Gara
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.