FOTORELACJA: SULĘCKI vs ROSADO

Raz jeszcze powracamy do wygranej Macieja Sulęckiego (28-1, 11 KO) nad Gabrielem Rosado za sprawą obszernej fotorelacji. Zapraszamy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-03-2019 11:22:51 
Podobała mi się ta walka była dramaturgia spora stawka, Sulęcki tym pojedynkiem sporo zyskał, a wszystko i tak nadal przed nim.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-03-2019 15:41:05 
To się zgadza, dramatyczne walki najlepiej się ogląda. Jeśli dojdzie do walki z Andrade to tego dramatu może być jeszcze więcej. Andrade w swoim boksie przypomina mi trochę RJJ, boksuje z luzu, dobrze balansuje. Sulek będzie musiał dać z siebie wszytko a nawet i trochę więcej.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-03-2019 16:19:45 
Właśnie oglądałem wywiad z Rosado, on twierdzi że wygrał walkę. Stwierdził że knockdown w pierwszej był po ciosie w tył głowy (rabbit punch), to dopiero paradoks, a w 9-tej sędzia powinien poddać Sulęckiego bo Sulęcki nie reagował na komendy sędziego. Widać że Rosado ciężko przyjął porażkę na swoim terenie przed swoimi kibicami.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 18-03-2019 06:34:38 
Gratulacje gdyż Gabriel to zaplecze czołówki tyle ze czołówka nie jest i już raczej nie będzie, brak papierów. Jakoś nie widzę u Maćka tego błysku w jego boksie jak u GGG czy tez Alvarezavw a nawet Jacobsa który w walce z Polakiem przez cały czas walk był bokserem alfą bez zagrożenia ze strony Suleckiego. Waga mocna, wydaje m się ze poza w/w trójka jeszcze świetny Sunders lub jeśli zejdzie Eubank Jr są poza jego zasięgiem zaś Charlo czy Lemieux mogą się dla Maćka okazać po prostu za silni. Sulecki jest atletyczny, profesjonalny ale jeśli niż z Andrade to na inne pasy nie ma zbyt dużych szans. Mengr Suleckiego powinni się spieszyć bo jeśli to angielski Cygan dostanie walkę z Amerykaninem i wygra będzie koniec marzeń o pase no chyba ze pójdzie w dół, do 154 jest gorzej obsadzona choć Lara, Charlo, Hurt czy Munguia to nie kelnerzy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.