HOPKINS PRZEWIDUJE TRUDNĄ PRZEPRAWĘ SPENCE'A Z GARCIĄ

Już w sobotę na olbrzymim stadionie w Arlington w Teksasie czempion IBF w wadze półśredniej Errol Spence Jr (24-0, 21 KO) podejmie wielokrotnego mistrza świata niższych kategorii Mikey'a Garcię (39-0, 30 KO). Ze względu na różnicę w warunkach fizycznych niewielu daje pięściarzowi o meksykańskich korzeniach w tym starciu szansę na odniesienie zwycięstwa, jednak legendarny Bernard Hopkins spodziewa się, że walka będzie dużo bardziej wyrównana, niż wszyscy sądzą.

Pojedynek w Stanach Zjednoczonych zostanie pokazany w systemie PPV. Poza starciem Spence Jr vs Garcia kibice zapewne licznie zgromadzeni na AT&T Stadium będą mogli cieszyć jeszcze oczy między innymi starciami Benavidez vs Love, Arreola vs Augustin oraz Martin vs Corbin.

- Myślę, że to będzie bardzo wyrównana walka i dojdzie do rewanżu. Ostatecznie to Spence wygra, ale tylko niejednogłośną decyzją. Każdy, kto sądzi, że to będzie dla Errola łatwy pojedynek, jest w błędzie. Będę pierwszym, który po walce powie: a nie mówiłem! Garcia ma wszelkie narzędzia, by pokonać Spence'a i jego ewentualne zwycięstwo wcale nie będzie niespodzianką - przekonuje B-Hop.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tomalkowal
Data: 12-03-2019 21:35:11 
pany jaka jest roznica wagi u tych dwoch dzentelmenow???
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 12-03-2019 21:40:14 
różnicy wagi praktycznie nie będzie ale różnica rozmiarów to już inna para kaloszy
 Autor komentarza: Marduk
Data: 12-03-2019 21:54:14 
Różnica wagi będzie duża, Garcia pewnie prawie zbijać nie będzie, a Errol jak się odwodni i będzie miał cały dzień po ważeniu to na pewno swoje dorzuci.

Taka walka ala Pacquiao - de la Hoya.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 12-03-2019 21:54:15 
Różnica wagi będzie duża, Garcia pewnie prawie zbijać nie będzie, a Errol jak się odwodni i będzie miał cały dzień po ważeniu to na pewno swoje dorzuci.

Taka walka ala Pacquiao - de la Hoya.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 12-03-2019 22:00:42 
Mnie ciekawi frekwencja ten stadion moze pomieścić 100 tysięcy ludzi a informacji o dobrej sprzedazy nie było a jakby mieli sie czym pochwalic to by sie pochwalili do tego walka w ppv. Porter Ugas tez na stiadionie a frekwencja tragiczna a co by nie powiedzieć poza ostatnią walką to Porter walczy efektownie. Chcieli zbilansowac te walke licząc na wysoka frekwencje ale coś mi sie wydaje ze bedzie słabo, z PPV podobnie.
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 12-03-2019 23:00:03 
Garcia już te dwie kategorie niżej od Spenca walczył w za wysokiej dla siebie wadze i był niezbyt duży
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.