GOŁOWKIN: PODPISAŁEM KONTRAKT Z DAZN, BO CHCĘ WALCZYĆ Z NAJLEPSZYMI

W przyszłym tygodniu powinniśmy poznać nazwisko rywala Giennadija Gołowkina (38-1-1, 34 KO) w jego debiucie na antenie platformy streamingowej DAZN. Podobno jedną z opcji jest wysoko notowany w wadze średniej (WBC #2, WBA #2, IBF #4) panujący mistrz Europy, Kamil Szeremeta (19-0, 4 KO).

Cztery dni temu informowaliśmy Was o umowie pomiędzy "GGG" a DAZN. W jej myśl Kazach przez trzy lata ma stoczyć sześć walk. Za każdą z nich otrzyma wynagrodzenie ośmiocyfrowe, czyli liczone w dziesiątkach milionów dolarów. Giennadij ma podobno zaboksować 8 lub 16 czerwca.

- Związałem się z najlepszym partnerem i mam nadzieję, że uda mi się wywiązać z umowy i stoczyć sześć walk. A potem zobaczymy co dalej, być może będzie ich więcej. Pomysł jest taki, by mierzyć się z najlepszymi na świecie. Czasem pasy mistrzowskie wcale nie należą do najlepszych, dlatego nie zależy mi już, żeby pozbierać wszystkie tytuły. Na horyzoncie jest dla mnie wiele dużych i ważnych walk. Związałem się z DAZN dla najlepszych walk i jeśli pojawią się takie w innej kategorii, być może je wezmę. Przez ten tydzień usiądziemy wspólnie i przeanalizujemy możliwe opcje odnośnie rywala - mówi Gołowkin, który nie ukrywa, że jednym z powodów podpisania umowy z DAZN jest możliwa trylogia z Canelo. Innym motywem była możliwość promowania zawodników na galach ze swoim udziałem, którzy podpiszą kontrakt ze stajnią GGG Promotions, kierowaną oczywiście przez samego pięściarza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 12-03-2019 13:31:39 
Taki prezent, a właściwie pakiet emerytalny przed końcem kariery Kazacha, bo nikt o zdrowych zmysłach raczej nie uważa, iż po tych sześciu pojedynkach będzie on nadal wiódł prym na salonach pięściarskich, a zarazem kontynuował swoją karierę.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 12-03-2019 14:28:56 
to zalezy, prowadzi sie swietnie, nie rozpasa sie na roztrenowaniu, wygrywal z prime nakoksowanym canelo wiec kto wie? tylko musialby toczyc 3 walki rocznie
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 12-03-2019 17:36:46 
wygra dwie walki ztym rudym frajerem sedziowi jak zawsze chronią canelo
 Autor komentarza: bloki1984
Data: 12-03-2019 19:04:41 
To czy Canelo był w swoim prime to sie okaże.
Canelo był tak samo nakoksowany jak i GGG podczas ich drugiej walki.

Co do GGG to zobaczymy co wyjdzie z jego hucznych zapowiedzi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.