RAHMAN JR O SPENCE vs GARCIA I SPARINGACH SPENCE'A Z FLOYDEM

Hasim Rahman Jr (7-0, 4 KO), syn byłego mistrza świata Hasima Rahmana ciekawie wypowiedział się na temat nadchodzącej walki Errola Spence'a Juniora (24-0, 21 KO) z Mikey Garcią (39-0, 30 KO), która czeka nas już w najbliższą sobotę, 16 marca na stadionie AT & T (dawniej Cowboys Stadium) w Arlington w Teksasie. Według Rahmana Spence może szybko zdemolować Garcię i pokazać, że jest lepszy nie tylko jeśli chodzi o warunki fizyczne i siłę. Hasim poruszył również sprawę sławnych już sparingów Spence'a z Floydem Mayweatherem.

SPENCE JR I GARCIA ZAPOWIADAJĄ WIELKIE SHOW >>>

- Stawiam na Errola Spence'a. Wiem, że potrafi boksować, a ludzie nie doceniają jego umiejętności. Spence jest większy, silniejszy, szybszy. Ale ma też przewagę w każdym elemencie bokserskim. Gdyby Mikey Garcia został dłużej w boksie amatorskim, nie zaszedłby tak wysoko jak Spence, który na zawodowstwie nie wyciągnął jeszcze wszystkich asów z rękawa. Widziałem wielokrotnie, jak robi rzeczy, które dopiero pokaże publiczności - mówi syn legendy.

- Śledzę Spence'a od 2008 roku. Pierwszy raz przyglądałem mu się naprawdę dokładnie podczas obozu w Kolorado, potem oglądałem go trenującego i sparującego w San Antonio. Przejechał się po wszystkich podczas obu obozów. I nie wykańczał ich tylko ciągłym parciem do przodu. Łamał ich metodycznie. On potrafi boksować w dystansie i poza dystansem, potrafi świetnie się poruszać. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że on może wyboksować Garcię, nie musi go miażdżyć presją. Słyszałem, że lał na sparingach zawodników wagi ciężkiej, nie widziałem tego na własne oczy, ale w to wierzę. Widziałem za to, jak Errol sparował z Floydem (w 2013 roku - przyp. red.). Wszystko, co dzieje się w gymie, zostaje w gymie, lecz mogę powiedzieć, że było widać w Errolu przyszłego mistrza i robił wtedy swoje. Gdyby tego nie robił, gdyby Floyd górował, nie słyszelibyście o tym sparingu. Możecie więc przeczytać między wierszami, co mam na myśli. Mikey twierdzi, że jest we wszystkim trochę lepszy od Errola, ja uważam odwrotnie. Typuję zwycięstwo Spence'a przez nokaut. Mikey może zostać znokautowany już w pierwszej rundzie - dodał ''Złocistokrwisty'', który ostatnią walkę stoczył w grudniu zeszłego roku, pokonując na punkty delikatnie mówiąc bardzo przeciętnego Damiona Reeda. W wywiadach Hasim mówi jednak o powtórzeniu sensacji, którą kiedyś sprawił jego ojciec nokautując Lennoxa Lewisa. Młody Rahman, wyraźnie odmieniony pobytem w więzieniu i śmiercią syna (będziemy jeszcze o tym zapewne pisać), celuje w innego brytyjskiego króla wagi ciężkiej - Anthony'ego Joshuę.

HISTORIA ZATOCZY KOŁO? HASIM RAHMAN JR IDZIE W ŚLADY OJCA! >>>

W kontekście kontaktów Rahmana Juniora z Floydem Mayweatherem Juniorem warto na koniec przypomnieć, że Rahman Jr i jego brat Sharif pozwali Floyda do sądu w 2014 roku, po tym jak Mayweather zorganizował brutalny, bardzo długi sparing z udziałem Sharifa w swoim gymie. Sharif został wtedy poważnie pobity, a cała sprawa do dziś budzi kontrowersje, podobnie jak wiele innych ''dog fights'', czyli sparingów bez podziału na rundy w gymie Mayweathera. Te sparingi mają tylko jedną zasadę - kończą się, gdy jeden z uczestników nie jest w stanie dalej walczyć.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pawel21g
Data: 12-03-2019 11:45:33 
Lał na sparingach zawodników wagi cieżkiej XDD. Chyba takich pokroju Laszlo Fekete, a tu bym sobie reki nie dał uciac
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 12-03-2019 17:30:08 
garcia pokaze ile wart jest errol przy nim
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.