WILDER: BELLEW TO DZI..A, SPOTKAJMY SIĘ W UMOWNYM LIMICIE

Kilka dni temu emerytowany już Tony Bellew (30-3-1, 20 KO) nazwał Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) najgorszym mistrzem w historii. Na odpowiedź "Brązowego Bombardiera" nie trzeba było długo czekać.

Mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC jest gotów nawet zejść trochę z kilogramami w dół, by nauczyć Anglika pokory.

- Wilder to chyba najgorszy w historii mistrz jeśli chodzi o wyszkolenie technicznie. To naprawdę najgorszy mistrz, przynajmniej od strony technicznej. Przecież ten facet nie potrafi nawet poprawnie wyprowadzić kombinacji. Kiedy trafi prawą ręką, to gasi światło, ale on umie tylko to i nic więcej. Jego braki zresztą zostały już obnażone na tym najwyższym poziomie - mówił pięć dni temu Bellew.

- Bellew to dzi..a. Już kiedyś się mnie wystraszył. Mogę zejść dla niego z wagą, spotkajmy się w jakimś umownym limicie - ripostuje Wilder, który do dziewiątej obrony pasa World Boxing Council ma podejść 18 maja. W przyszłym tygodniu champion ma spotkać się natomiast z przedstawicielami DAZN, co może otworzyć furtkę do unifikacji wszystkich tytułów z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 09-03-2019 17:50:46 
Wilder szuka łatwego przeciwnika takimi gadkami? Bellew tylko wyraził swoją opinie jako komentator i były zawodnik, bodajże kiedyś wyraził swoje zdanie o walce z Wilderem - nie interesuje go walka z kimś kto ma od niego 4 razy dłuższe ręce , Bomberowi należy się szacunek a Wilder niech sobie poszuka większych wyzwań i pyszczy do kogo innego
 Autor komentarza: ceglany
Data: 09-03-2019 17:51:45 
Bellew dobrze powiedział a Wilder jak zawsze wieś.
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 09-03-2019 18:01:09 
eeee tam takie nowiny, a nikt nie pisze, że Najman z Bigisem spotkali się face to face przed długo wyczekiwanym rewanżem :)
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 09-03-2019 18:21:36 
Jak Bellew wypowiadał się o Wilderze, że z nim nie zawalczy, bo ten jest dla niego za wielki i potężnie bije, to pasowało Wilderowi. Jak krytykuje jego braki technicznie, to już jest dziwką.
 Autor komentarza: Piesel
Data: 09-03-2019 18:36:11 
Chyba ważniejszym newsem by było napisanie, że Wikder idzie do DAZN, a rozmowy to tylko formalność
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 09-03-2019 18:41:36 
Mnie akurat oburzenie Wildera nie dziwi, zwłaszcza od człowieka który boksował w wadze ciezkiej i miał możliwość walki o mistrzostwo swiata a stchórzył bo przeciwnik był wyższy od niego. Jak Bellew obijał kurdupli w półcieżkiej to było dobrze. Zwłaszcza ze nawet wagowo Wilder nie wiele wiecej wnosił do ringu także słowa krytyki od tchórza mogą irytować.
 Autor komentarza: ceglany
Data: 09-03-2019 18:55:41 
@Bromantan, Bellew tchórz? Ciekawe kto uciekł od walki z Povietkinem i przeczekał Ortiza. Wilder jest taki kozak że nawet maskotkę i niezrównoważonego psychicznie chłopaka leje.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 09-03-2019 22:13:01 
Typowa orgowa 'merytoryczna' dyskusja bez odniesienia sie chocby do tezy ktora postawil Bellew. Czy ktos tutaj uwaza ze naprawde Denotej nie jest najgorzej technicznie wyszkolonym z obecnych mistrzow albo nawet z obecnej szerokiej czolowki? Albo ze procz poteznego prawego posiada jeszcze jakas inna bron w zanadrzu? To sa zwyczajne fakty, z ktorymi nawet sam zainteresowany nie polemizuje, ale na cale szczescie ma swoich przybocznych orgowych specjalistow i ekspertow.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 10-03-2019 00:57:20 
Tak tak Wilder ma tylko tą prawą rękę i nic więcej, totalne bokserskie zero z niego.

Ortiz-uważany przez wielu jako wybitny technik...patentu na wildera pokrake nie znalazł i zostal znokautowany.

Furry-Najlepszy obecnie technik HW jakoś sie nameczyl i tak łatwo nie miał (chociaż takiego jednorekiego lamusa jak alabama to powinien osmieszyc), do tego dwie dechy zaliczyl w tym raz to on wstał dzięki swojemu aniolowi stróżowi.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 10-03-2019 00:59:32 
Przestancie pierdolic o braku techniki u wildera bo to nudne sie robi....
 Autor komentarza: Alidam
Data: 10-03-2019 11:33:00 
Takiego rankingu nikt nie prowadzi ale oczywistym jest że Wilder nie jest najgorszy. Naprawdę byli w historii pięściarstwa dużo bardziej przypadkowi champ-ioni.
Ten koleś z Alabamy ma swój styl, to nie styl Łomaczenki, ale jest skuteczny. Fakt, lwią cześć u niego stanowią warunki fizyczne i moc w łapie, cóż, to waga ciężka.
Ps. Mamy za mało danych na jego temat, Ortiz, Fury, brakuje mi tu młodego żądnego krwi łba jak Miller, Joshua, nasz Kownaś.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 10-03-2019 21:36:15 
Bellew to samo moglby powiedziec o swoim koledze-krajanie, milosniku palumboznimu :) Wilder nawet jakby tydzien glodowal to ubija Bellew nawet i lewym prostym, walka nonsens.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.