PUCHAR SERC - ZAPOWIEDŹ

Wszystko czego można się spodziewać po imprezie na Zabłociu zobaczymy podczas Gali Puchar Serc - zaczniemy od hejnału, który odgrywany jest normalnie na wieży Mariackiej, a tym razem zabrzmi na ringu przy Ślusarskiej - emocje sportowe przeplatać się będą z kulturalnym tchnieniem Krakowa.

16 marca zapraszamy do Felix Boxing Gym & BBB SERCA KRAKOWA przy ul. Ślusarskiej 9 w Krakowie na Zabłociu, gdzie zapraszają nas Pan Dariusz Felix Dębiec BBB SERCA KRAKOWA i Małopolski Związek Bokserski. Jeśli ktoś chciałby poznać szczegóły lub zjawić się jako zawodnik podajemy bezpośrdedni kontakt  telefoniczny 600 595 544.

Bezpośrednia relacja na portalu BOKSER.ORG dzięki wsparciu telewizji TYLKO SPORT net work. Zaczniemy, jakżeby inaczej w Krakowie, jak nie akcentem kulturalnym, tzn. czeka na kibiców wernisaż fotografii Janusza Zielanta pt. Bijące Serca Krakowa i po przywitaniu gości honorowych, uroczystego otwarcia dokona mjr. Janusz Kamocki ps.'Mamut'.

Przyjdzie czas na prezentację głównych aktorów imprezy, ale zanim zmierzą się w ringu Hymn Rzeczypospolitej odśpiewa tenor Filharmonii Krakowskiej - Pan Mateusz Prendota, którego w trakcie trwania imprezy usłyszymy wykonującego jeszcze Pieśni Legionów Polskich.

Do akcentów kulturalnych dołączy także pokaz pojedynków Bractwa Historycznego 'Wataha Rycerska'. Program zapowiada się wieć bardzo interesująco, więc nie może Was tam zabraknąć, ale jeśli z jakiś względów nie dotrzecie na czas, to przygotowaliśmy dla Was wspomnianą wcześnie bezpośrednią relację:

Felix Boxing Gym & BBB SERCA KRAKOWA (16.03.2019), ul. Ślusarskiej 9, Kraków - Zabłocie

godz. 12:00 - 13:00 - ważenie
godz. 13:00 - konferencja
godz. 15:30 - badania lekarskie
godz. 15:45 - Wernisaż fotografii Janusza Zielanta - Bijące Serca Krakowa
godz. 16:00 - Uroczyste otwarcie imprezy - odegranie Hejnału
godz. 16:20 - Walki bokserskie o Puchar Serc Krakowa 

Wszyscy walczący zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy , medale, puchary i okolicznościowe upominki upamiętniające wydarzenie  obchodów 100-lecia odzyskanej niepodległości i zawodów. Ze sportowym pozdrowieniem Bractwo Boxernia Bijące Serca Krakowa.

Dariusz Felix Dębiec BBB SERCA KRAKOWA i Małopolski Związek Bokserski

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.