W KWIETNIU POWRÓT DANNY'EGO GARCII - RYWALEM GRANADOS

Pół roku temu Danny Garcia (34-2, 20 KO) przegrał z Shawnem Porterem. Były mistrz świata wagi super lekkiej i półśredniej powróci do gry 20 kwietnia podczas gali w Carson.

Naprzeciw niego stanie dużo lepszy niż wskazuje na to rekord Adrian Granados (20-6-2, 14 KO). Meksykanin wie jak sprawić niespodziankę i na pewno nie będzie łatwym kąskiem dla "Swifta".

- Nie mogę się doczekać powrotu na ring. Kibice z południowej Kalifornii zawsze mnie dobrze traktowali i chcę im dać dobre widowisko - mówi Garcia.

- To znakomita okazja i jedna z najważniejszych walk w mojej karierze. Zamierzam kontrolować ten pojedynek i zostawić w ringu wszystko co mam - stwierdził z kolei Granados.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: darekk514
Data: 07-03-2019 18:51:15 
Wydaje mi się, że Danny ma dwie porażki w swoim rekordzie, a nie trzy tak jak wskazała redakcja :), pozdrawiam.
 Autor komentarza: McHammer
Data: 08-03-2019 21:42:06 
Tu na orgu powinien byc kodeks dla uzytkowników, by kazdy wiedzial zeby nie zadzierac z redakcja.

1. Wszyscy sa równi ale redaktorzy boxerorg sa równiejsi.
2. Redaktor [a w szczegulnosci PAN Furmi zawsze ma racje, nawet jak jej nie ma, przy nich nawet sw pamieci Gmitruk, Garncarczyk czy Pindera wysiadaja.
3. Redaktorzy sa nadludzmi ze zdecydowanie wiekszym IQ niz my smieciowi uzytkownicy, zawsze wiedza wszystko najlepiej, bukmacherzy u nich lapia cynk.
4. Portal bez calej spolecznosci sie obedzie, za to my bez portalu nie.
5. Za nic w swiecie nie obrazaj redaktorów, wkurzyli sie, to wyzyj sie na matce, zonie czy dzieciaku, lepiej zbic dzieciaka niż denerwowac PANA FURMIEGO !
6. Jak ktos z redakcji zwrócil ci uwage czy subtelnie ponizyl, przepros, obróc w dobry zart i przyznaj kolokwialnie sie ze jestes idiota.
7. Mozna nas banowac, ostrzegac, karac - od tego tu jestesmy ku uciesze wlodarzy tego swietnego portalu sportowego.
8. Gdy tylko zobaczys jak Admin bierze udzial w rozmowie to podlizuj sie jak najwiecej w ten sposób lapiesz cenne plusy.
9. Merytoryczna rozmowa z redaktorem i wymiana argumentów ha... zapomnij ! Ci Panowie wiedza najlepiej, w szczeólnosci pan F. tzw. WIELKI SZEF potalu boxer org.
10. Jak napiszesz niewygodny komentarz i bedzie on w mik usuniety, bo nie leży niektórym, to przede wszystkim szczerze przepros i obiecaj poprawe

powyzszy tekst ma charakter humorystyczny i Furmanka mnie banuje
bede robił screenyzmieniał IP i tak w kółko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.