PARKER: CHCĘ ZNOKAUTOWAĆ CHISORĘ SZYBCIEJ NIŻ ZROBIŁ TO WHYTE

O takiej możliwości informowaliśmy Was już trzy dni temu, teraz natomiast możemy już pisać oficjalnie. W lipcu dojdzie do bardzo ciekawej walki w wadze ciężkiej pomiędzy byłym mistrzem Europy - Dereckem Chisorą (29-9, 21 KO), a byłym mistrzem świata federacji WBO - Josephem Parkerem (25-2, 19 KO).

Warunek jest jeden. Anglik najpierw zaboksuje 20 kwietnia i nie może powinąć mu się noga. Jeśli wygra, wówczas 13 lipca w Londynie czekać na niego będzie już Nowozelandczyk.

- Pracuję teraz na treningach nad nowymi rzeczami, skupiając się w dużej mierze na sile fizycznej. Jeśli więc trafię go czysto, to na pewno odprawię go przed czasem. Jeden czysty cios i dobranoc. Mam zamiar zastopować Chisorę szybciej niż zrobił to w rewanżu Dillian Whyte, bo tym samym udowodnię, że rozwijam się i robię postępy. A potem bardzo chętnie wyjdę do rewanżu z Whyte'em - mówi Parker.

- Chcemy znokautować Chisorę i to jest nasz plan. Jeśli Joseph będzie w dobrej formie, to na pewno zwycięży. Zresztą to dla nas walka z rodzaju być albo nie być. Musimy to wygrać - dodał trener dawnego championa, Kevin Barry.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 07-03-2019 15:25:15 
Wszyscy wracają mocniejsi w gadce.
 Autor komentarza: Aruna
Data: 07-03-2019 16:22:26 
Niezly tricek Parkera :)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-03-2019 16:44:58 
Lubie Chisorę i nie jestem zwolennikiem tej walki. Chciałbym mu kibicować, ale trzeba być realistą. Nie wiem po co Chisora zdecydował się na tą walkę, 10 % szans na wygranie, ale skoro chce być gatekeeperem to musi czynić swoja powinność. Na 75% Parker go znokautuje, mam nadzieję że sędzia będzie w pogotowiu i przerwie walkę zanim stanie się rzeźnia.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 07-03-2019 19:16:53 
Chisora złąpał jakby trochę drugą młodość, Parker wcale nie będzie miał łatwo, chociaż pewnie to wygra
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 07-03-2019 19:41:24 
Parker to nie jest puncher z I ligą wygrywał przez decyzję a siłę ciosu treningami można wzmocnić nieznacznie. Chisora ma twardy łeb i kluczowe będzie w jakiej formie wyjdzie do Parkera. Jak w dobrej to Parker będzie na granicy remisu patrząc co było z Takamem. Jak w słabej to easy work dla Parkera.
 Autor komentarza: McHammer
Data: 08-03-2019 21:42:25 
Tu na orgu powinien byc kodeks dla uzytkowników, by kazdy wiedzial zeby nie zadzierac z redakcja.

1. Wszyscy sa równi ale redaktorzy boxerorg sa równiejsi.
2. Redaktor [a w szczegulnosci PAN Furmi zawsze ma racje, nawet jak jej nie ma, przy nich nawet sw pamieci Gmitruk, Garncarczyk czy Pindera wysiadaja.
3. Redaktorzy sa nadludzmi ze zdecydowanie wiekszym IQ niz my smieciowi uzytkownicy, zawsze wiedza wszystko najlepiej, bukmacherzy u nich lapia cynk.
4. Portal bez calej spolecznosci sie obedzie, za to my bez portalu nie.
5. Za nic w swiecie nie obrazaj redaktorów, wkurzyli sie, to wyzyj sie na matce, zonie czy dzieciaku, lepiej zbic dzieciaka niż denerwowac PANA FURMIEGO !
6. Jak ktos z redakcji zwrócil ci uwage czy subtelnie ponizyl, przepros, obróc w dobry zart i przyznaj kolokwialnie sie ze jestes idiota.
7. Mozna nas banowac, ostrzegac, karac - od tego tu jestesmy ku uciesze wlodarzy tego swietnego portalu sportowego.
8. Gdy tylko zobaczys jak Admin bierze udzial w rozmowie to podlizuj sie jak najwiecej w ten sposób lapiesz cenne plusy.
9. Merytoryczna rozmowa z redaktorem i wymiana argumentów ha... zapomnij ! Ci Panowie wiedza najlepiej, w szczeólnosci pan F. tzw. WIELKI SZEF potalu boxer org.
10. Jak napiszesz niewygodny komentarz i bedzie on w mik usuniety, bo nie leży niektórym, to przede wszystkim szczerze przepros i obiecaj poprawe

powyzszy tekst ma charakter humorystyczny i Furmanka mnie banuje
bede robił screenyzmieniał IP i tak w kółko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.