GŁOWACKI vs BRIEDIS - GDZIE, JAK I ZA ILE KUPIĆ BILETY? POMAGAMY!

Pytaliście o bilety na najbliższą walkę Krzysztofa Głowackiego (31-1, 19 KO) w Rydze z miejscowym Mairisem Briedisem (25-1, 18 KO) w ramach półfinału turnieju World Boxing Super Series w wadze junior ciężkiej. Wychodzimy Wam naprzeciw i prezentujemy wszystkie szczegóły.

Przypomnijmy, że podczas tego samego wieczoru 15 czerwca dojdzie również do drugiego półfinału WBSS, w którym zmierzą się Kubańczyk Yunier Dorticos (23-1, 21 KO) i Amerykanin Andrew Tabiti (17-0, 13 KO).

Sprzedaż biletów rusza jutro, 7 marca. Wejściówki można nabywać od 10:00 naszego czasu na bilesuserviss.lv. Najtańsze zaczynają się już od 29 euro.

GŁOWACKI: MAM SZACUNEK DLA BRIEDISA, ALE JESTEM PEWIEN WYGRANEJ >>>

- Boksowałem już raz w Rydze i tamtejsi kibice są znakomici. Ale jadę tam tylko po wygraną - mówi podopieczny Fiodora Łapina, aktualny mistrz WBO w wersji tymczasowej.

Prezentujemy Wam cennik biletów: €29, €39, €49, €79, €149, €249, Ringside VIP - €399. Poniżej grafika i rozkład hali.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 06-03-2019 16:22:00 
Refleks i nogi na pewno dużo pomogłyby Głowackiemu.
Briedis będzie zasypywał dość statycznego Głowackiego uderzeniami.
Jeżeli Głowacki będzie w stanie trafić coś w tempo to byłoby idealnie.
Chciałbym zobaczyć Głowackiego z walki z Cunninghamem.
Wtedy pokazał niesamowite umiejętności.

Będzie bardzo ciężko ale wierzę że Głowacki wzniesie się ponad poziom przeciwnika.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 06-03-2019 18:47:19 
To jest walka 60/40 dla Breidisa. Normalnie dałbym 50/50 ale walka jest w Rydze to już ekstra 5% dla Breidisa i następne 5 bo jest lepszy boksersko. Niestety pomimo wielu zalet Głowackiego to można go zaskoczyć, świetnie pokazał to Radczenko. Były MŚ nie powinien na takie błędy sobie pozwalać.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 06-03-2019 20:58:40 
Mairis Briedis ostatnio nie imponuje swoimi występami. W pojedynku z Gevorem walczył bez pomysłu i wygraną otrzymał w prezencie od sędziów, chociaż mnie ten wynik nie denerwował, bo wiem, że Łotysza stać na więcej. Ja również uważam, że Głowacki pomimo słabych nóg jest w stanie wygrać z Breidisem. Jego leworęczność, pochylona pozycja i lewa ręka ustawiona na kontrę mogą sprawić Łotyszowi sporo problemów z odpowiednim skracaniem dystansu do Polaka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.