ZAPOWIEDŹ - XVIII TURNIEJ PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA...

Nie opadły jeszcze emocje po sobotnim turnieju - retransmisja TUTAJ >>>, a my zapraszamy Was na kolejny, który odbędzie się 16 marca w klubie Akademia Walki przy ulicy Kinowej 19.

XVIII Turniej Bokserski "Paweł Skrzecz Zaprasza...", znowu będzie transmitowany live, dzięki wsparciu telewizji Tylko Sport na portalu BOKSER.ORG, dzięki czemu sam przekaz ubarwią wywiady z uczestnikami oraz kompletną rodzina Skrzecz - warto posłuchać co mają do powiedzenia bracia i Junior.

Prawo startu mają wszystkie kategorie wiekowe. Każdy musi posiadać aktualne badania od lekarza sportowego oraz orzeczenie, że jest zdolny do treningów i do brania udziału w zawodach. Ze względu na bezpieczeństwo, seniorzy również startują w kaskach ochronnych na głowę, Ci którzy się do tego nie dostosują nie zostaną dopuszczeni do zawodów. Każdy uczestnik zostanie dobrany według wagi i swoich umiejętności więc możmy liczyć na wyrównane starcia przy Kinowej 19 w Warszawie.

Ponadto w trakcie trwania turnieju przyznamy szczególne wyróżnienia w następujących kategoriach:
- Najlepszy zawodnik turnieju
- Najlepsza zawodniczka turnieju
- Najlepszy klub Turnieju

Zgłoszenia od uczestników jeszcze przez tydzień - czyli do dnia 09.03.2019 za pośrednictwem wiadomości prywatnych na Facebooku oraz maila [email protected]. W treści zgłoszenia należy zawrzeć następujące informacje:
- imię i nazwisko zawodnika,
- wiek - rocznik,
- waga,
- liczba rozegranych walk,
- nazwa klubu.
Ze względu na duże zainteresowanie i znaczną liczbę zgłoszeń na poprzednich turniejach nalezy się liczyć z tym, że lista uczestników zamknie się wcześniej.
Kibiców i wszystkich sympatków pięściarstwa zapraszamy do odwiedzenia Warszawskiej Akademii Walki przy Kinowej 19 - kolejny dobrze spędzony czas, tym razem na XVIII Turnieju Bokserskim "Paweł Skrzecz Zaprasza..."
Do zobaczenia!

Paweł Skarzecz Zaprasza... XVIII Turniej przy Kinowej

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.