JACOBS WIERZY W NOKAUT NA CANELO

Daniel Jacobs (35-2, 29 KO) mocno wierzy, że jest w stanie wygrać z Saulem Alvarezem (51-1-2, 35 KO) przed czasem. Hitowa walka odbędzie się 4 maja w Las Vegas.

- Bez wątpienia czuję, że mogę znokautować albo zastopować "Canelo". On walczył już z rywalami silnymi, wysokimi i utalentowanymi, ale nigdy z trzema jednego wieczoru, a z czymś takim przyjdzie mu się mierzyć, kiedy stanie naprzeciw mnie w ringu - oznajmił Amerykanin.

32-latek dodaje, że w razie zwycięstwa przeszedłby do historii i byłby wymieniany obok największych pięściarzy w dziejach wagi średniej, takich jak np. Sugar Ray Robinson czy Bernard Hopkins.

- Sama myśl o tym sprawia, że mam gęsią skórkę. Bardzo szanuję wszystkich tych pięściarzy, to byłby zaszczyt, gdybym znalazł się z nimi na jednej liście - stwierdził.

W stawce pojedynku Canelo-Jacobs znajdą się pasy WBC, WBA i IBF w wadze średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 02-03-2019 14:45:49 
No nie wiem, Canelo ma betonowy łeb, kiedyś skruszeje ale to nie ten moment
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 02-03-2019 15:28:06 
Rudy bardzo dobrze amortyzuje ciosy na góre jesli Jacobs chce iść po nokaut powinien skoncentrowac sie na dołach. Chociaz mając taka przewagę wzrostu i zasięgu powinien Alvareza wyboksowac nogami, nie widziałem jeszcze zeby Clenbuterol kogoś ganiał po ringu.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-03-2019 16:35:48 
Wszyscy widzą Jacobsa przegranego w tej potyczce więc ten musi coś tam gadać, a prawda jest taka że Genek nawet nie naruszył Rudego a Jacobs nie potrafił skończyć Sulęckiego, więc takie gadki pod publiczkę może zachować dla siebie.
 Autor komentarza: shakal
Data: 02-03-2019 17:26:31 
Tylko, że Sulęcki pokazał w tamtej walce, że jest w ścisłym topie tej wagi także nie wiem czemu ma służyć informacja, że Jacobs go nie skończył i czego ma być ona wyznacznikiem? Bo jeśli czegokolwiek to właśnie tego, że Maćka powinno się uznawać za jednego z najlepszych w tej wadze. Jacobs wcale nie jest bez szans w tej walce imo ale na pewno nie przez TKO czy KO. Jeśli już miałby wygrać to wyłącznie na punkty
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-03-2019 18:32:54 
up
A no temu że Jacobs miał go na deskach i nie dał rady go skończyć, tym bardziej nie zagrozi Rudemu. Teraz rozumiesz?
 Autor komentarza: leon84
Data: 02-03-2019 20:13:17 
@shakal
Ty tak poważnie?To są twoje marzenie,czy przemyślałeś to co napisałeś???Dużo osób pisze,że widzi szanse Jacobsa???Niech mi ktoś napisze jakie???Na punkty nie wygra,nawet gdyby był lepszy.Znokautować Canelo???Gołovkin mu nawet nie zagroził,a nikt go nawet na deski nie połozył(chyba).Już nie mowiąc,że Canelo jest lepszym pięściarzem,choć Jacobs też świetny...Ja tam się cieszę na kapitalną walkę w każdym razie.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 02-03-2019 20:44:31 
Canelo rozwinął się poprzez walki z GGG.
Jacobs może próbować go wytańcować ale to przecież nie Floyd, więc Canelo gdzieś go dorwie.

Na punkty nie ma szans a nokaut?
Chyba że ciosem na wątrobę, bo Canelo poprzez walkę z GGG pokazał że ma twardą głowę.
Chociaż nie wiadomo bo te dwie walki mogły odebrać mu sporo zdrowia i wytrzymałości.

Pojedynak na pewno będzie kapitalny !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.