HEARN: MILLER ZASZEDŁ JOSHUI ZA SKÓRĘ

Promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) mówi, że Anglik nie potrzebował motywacji, ale dodaje, że to, co zrobił Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO), tylko ją zwiększyło.

Joshua i Miller zmierzą się 1 czerwca w Nowym Jorku. Kilka dni temu na konferencji prasowej w tym mieście pretendent odepchnął mistrza, który później podczas spotkania z dziennikarzami w Londynie stwierdził, że "zrekonstruuje Millerowi twarz".

- W Nowym Jorku Miller zaszedł Joshui za skórę. To tylko AJ-a zmotywowało. Jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby przed walką mówił takie rzeczy, jak ta gadka o rekonstrukcji twarzy. Zwykle od AJ-a czegoś takiego nie słyszycie. Ale to dobrze, że jest wkurzony - stwierdził Eddie Hearn, szef promującej Joshuę stajni Matchroom Boxing.

W walce z Millerem Joshua położy na szali pasy WBA, WBO, IBF i IBO w wadze ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-03-2019 16:46:16 
Szkoda tylko że takie gierki przed walką wszystkim już dawno spowszedniały. Po walce będą się ściskać i całować po rękach jak to robili Fury z Wilderem. Ci drudzy obściskiwali się po walce jak kochankowie a teraz znów się wyzywają na Tweeterach bo o podwaliny trzeba zadbać już teraz.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 02-03-2019 17:48:24 
Miller tak bo z Furym wie że przegra a z Wilderem jest duże ryzyko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.