ORTIZ CZEKA NA WILDERA, HAMMER STRASZY - POKRZYŻUJĘ JEGO PLANY

Luis Ortiz (30-1, 26 KO) wierzy, że sobotnia wygrana nad Christianem Hammerem (24-5, 14 KO) doprowadzi go do rewanżu z Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO), ale były mistrz świata juniorów odgraża się - Spróbuję pokrzyżować plany Ortiza o tym rewanżu!

- Ludzie wiedzą, że wolę przemawiać pięściami w ringu niż podczas konferencji prasowych. W sobotę zobaczycie mnie w czymś, co robię najlepiej. Miałem wygraną z Deontayem Wilderem w swoich rękach i wypuściłem tę okazję. Starcie z Hammerem jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ chcę efektownym zwycięstwem udowodnić, iż zasługuję na kolejną mistrzowską szansę. Mam nadzieję, że dostanę rewanż z Wilderem. Hammer twierdzi, że przyleciał tu po wygraną, ale jestem gotowy na niego i każdego innego, kto stanie mi na drodze. Pokonam go i zobaczymy potem, którzy z najwyżej notowanych pięściarzy są wolni i chętni na spotkanie ze mną w ringu - powiedział "King Kong".

- Wielu sporo mówi o walce z Luisem, ale tylko po to, by się wypromować na jego nazwisku. Wilder różni się od nich o tyle, że on ma jaja i dał nam już raz szansę. Jestem pewien, że da nam również rewanż - przekonuje Jay Jimenez, menadżer kubańskiego bombardiera.

- Chętnie dam Ortizowi taki rewanż. Nasza pierwsza walka była świetna, więc druga mogłaby zostać pokazana w systemie PPV - twierdzi "Brązowy Bombardier", który ma już na koncie osiem skutecznych obron tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. Ale wszystkie te plany za kilkadziesiąt godzin spróbuje pokrzyżować Rumun z niemieckim paszportem.

- Miałem doskonały obóz, współpracowałem z kilkoma naprawdę silnymi mańkutami i przybyłem tu po wygraną. Będę gotowy na wszystko co zaproponuje Ortiz. Nigdy nie unikałem trudnych wyzwań i spróbuję pokrzyżować plany Ortiza o rewanżu z Wilderem - zaciera ręce Hammer.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 01-03-2019 19:52:27 
Zobaczylybym Ortiz - AJ, bo Wilder King Konga juz zlamal
 Autor komentarza: MikeTrollo
Data: 01-03-2019 21:32:26 
Bedzie w TV polskiej ktoś coś wie??
 Autor komentarza: wilan26
Data: 03-03-2019 03:15:53 
http://www.wiz1.net/channel43
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.