MICHAŁ SYROWATKA: OD TERAZ JESTEM WOLNYM ZAWODNIKIEM

Michał Syrowatka (20-2, 7 KO) poinformował, że rozwiązał kontrakt z Andrzejem Wasilewskim i jego grupą Knockout Promotions. Występujący w limicie wagi junior półśredniej (63,5kg) pięściarz jest więc wolnym zawodnikiem.

Bokser z Ełku po nieudanym rewanżu z Robbie Daviesem Jnr odbudował się wrześniową wygraną na punkty z Artemem Ayvazidim. Ale jak widać obie strony nie były do końca zadowolone ze współpracy i rozeszły się w swoją stronę. Poniżej prezentujemy Wam krótkie oświadczenie Michała.

"Oficjalnie Informuję wszystkich, że z dniem dzisiejszym, tj. 28 lutego 2019 roku, rozwiązałem za porozumieniem stron umowę promotorską z grupą Knockout Promotions. Jestem więc od dzisiaj wolnym zawodnikiem".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 28-02-2019 15:56:08 
Wsilewski jest jaki jest ale to obecnie jeden z jalepszych promotorów na świecie. Niezrozumiały ruch syrowatki zwłaszcza pod kątem kontraktu KP z TVP który daje mozliwośc regularnych startów, druga sprawa ciekwe czy Syrowatka miał stypendium ale nawet jesli nie to i tak w KP źle nie miał. Laszczyk odszedł od Wasilewskiego w momencie kiedy tamten załatwił mu walkę z Larą teraz co sie z chłopakiem dzieje, nie ma go. Do KP wrócił Runowski mozna było fajną walke zrobić
 Autor komentarza: gerlach
Data: 28-02-2019 19:22:19 
@Bromantan, rozbawiles mnie :)) To, ze WAsilewski mial dosc skuteczna strategie, sluszna na przecietnych bokserow, i poprzez nabijanie bilansu do 25-0/30-0 doprowadzal zawodnikow do walk o pasy, nie znaczy, ze jest jednym z najlepszych promotorow na SWIECIE. Wszyscy zapominaja, ze promotor musi oprocz nabijania swojej kiesy i kiesy zawodnika, oferowac tez cos kibicom. OStatecznie to oni sa najistotniejsi, a mi sie wydaje, ze gdzies tej jakosci zaczelo brakowac i to juz lata temu. Stad niezadowolenie kibicow, a potem Polsatu. Borek juz za pierwszym razem zrobil ciekawsza DLA KIBICOW gale niz WAsilewski 6-7 razem wzietych.
 Autor komentarza: leon84
Data: 28-02-2019 19:56:26 
Wasilewski jednym z najlepszych promotorow na świecie hahahahahahah Kurwa mać :D Hearn już obawia się konkurencji.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 28-02-2019 22:58:08 
żadna strata, mało perspektywiczny nawet na polskim podwórku
 Autor komentarza: rossonero10
Data: 01-03-2019 09:02:47 
Wasilewski najlepszy promotor buahahaha, jemu chodzi tylko o nabijanie sobie kabzy a kibiców ma głęboko w dupie
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 01-03-2019 09:47:31 
Wasyl zrobił z nim tyle ile mógł. Syrowatka to kolejny średniak co myśli, że teraz wszyscy będą pukali do jego drzwi prosząc się o walki, a pewnie skończy się na niczym.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.