FOTORELACJA: CANELO I JACOBS PO RAZ PIERWSZY STANĘLI OKO W OKO

Saul Alvarez (51-1-2, 35 KO) i Daniel Jacobs (35-2, 29 KO) skrzyżują rękawice na szczycie wagi średniej 4 maja w T-Mobile Arena w Las Vegas. W stawce będą aż trzy pasy mistrzowskie - WBC, WBO (Canelo) i IBF (Jacobs). Dziś panowie spotkali się na pierwszej konferencji prasowej promującej to wydarzenie. Prezentujemy Wam fotorelację z ich pierwszego face-2-face.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 27-02-2019 23:43:09 
Super ze udało sie tą walke zgrać na tą chwile najlepszy mozliwy przeciwnik dla Alvareza. Co by nie powiedziec Clenbuterol nie boi sie wyzwań. Faworytem oczywiście jest ale Jacobs ma większe umiejętności i sporo lepsze warunki fizyczne z kolei Alvarez ma sędziów mimo wszystko jak dla mnie Rudy tylko niewielkim faworytem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-02-2019 06:26:59 
Walka na papierze świetna, ale.. wystaczy popatrzeć na ostatnie zdjęcie i te uśmieszki..
UD,MD, lub SD dla Alvaroidsa już jest wydrukowane, nez względu na to jak świetnie wypadnie Jacobs..Hearn też Jacobsowi nie pomoże..
IMO jedyna szansa Daniela, to szansa punchera, tyle tylko że rudzielec jest też kurewsko twardy, to muszę mu przyznać mimo naprawdę szczerej niechęci..
Może jakiś szaleńczy atak, tak jak to zrobiił Jacobs z Quillinem, sam nie wiem..
 Autor komentarza: leon84
Data: 28-02-2019 19:50:44 
Szanse w tej walce 70 do 30 procent dla Canelo.Jacobs nie ma szans znokautowac Canelo.Canelo jest lepszy i ma plecy,wiec jak ktoś myśli,że Jacobs wygra to niech przestanie marzyć.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.