WILDER WALCZY 18 MAJA - RYWALEM RACZEJ BREAZEALE

Choć nie dojdzie na wiosnę do rewanżu z Tysonem Furym, to obóz Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) postanowił utrzymać pierwotną datę i mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC do dziewiątej obrony pasa World Boxing Council podejdzie niemal na pewno 18 maja.

W obecnej sytuacji najpoważniejszym kandydatem do starcia z "Brązowym Bombardierem" jest oficjalny pretendent do tytułu, Dominic Breazeale (20-1, 18 KO). Wcześniej został on wyznaczony do walki o pas WBC w wersji tymczasowej, ale wobec odwołania rewanżu z Furym, Wilder pozostaje wolny.

- Deontay zaboksuje w maju i wkrótce ogłosimy walkę. Chcemy utrzymać właśnie datę 18 maja. Do końca tygodnia powinno już być wszystko ustalone - mówi Shelly Finkel, menadżer Wildera. Podobno Fury miał za rewanż gwarantowaną sumę aż 17,5 miliona dolarów. Wybrał inną opcję.

- Oczywiście bardzo chcę tej walki o tytuł. Wolałbym Wildera, ale nie wykluczam również starcia z Dillianem Whyte'em - komentuje Breazeale, zdaniem niektórych pewniak do potyczki z Wilderem.

Na wszelki wypadek gotowość na starcie z mistrzem zgłasza nasz Adam Kownacki (19-0, 15 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gluton
Data: 28-02-2019 10:34:37 
Adam poczekaj jeszcze rok...
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 28-02-2019 10:40:26 
Adaś sercem za tobą ale poczekaj , DW teraz jest strona A rozdająca karty, dzoana sie przejedzie na Milerze :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.