HEARN: ARUM NAPADA TERAZ NA HAYMONA OFERUJĄC FURY'EGO

Jeden z największych promotorów bokserskich na świecie Eddie Hearn, który promuje m.in. mistrza świata Anthony`ego Joshuę, w jednym z wywiadów wypowiedział się na temat całej sagi z udziałem Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) i Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO).

- Wilder boksował w Showtime jakieś 10-12 walk, po czym nagle mówi "Ja nie jestem z nikim związany i jestem wolnym agentem". Joshua jest związany z DAZN, ale czy mógłby walczyć w innej platformie na taką okazję jak linealne mistrzostwo świata? Tak. Czy mógłby zarobić więcej pieniędzy? Pewnie nie. Wierzę, że DAZN zapłaci więcej niż jakakolwiek inna telewizja, żeby zatrzymać Joshuę u siebie, ale nie pozwolimy platformie przeszkodzić w takiej wielkiej walce. Kontrakt ze SKY jest wyryty w kamieniu, walka musi być na SKY i ludzie to wiedzą.

- Kontrakt Fury'ego to pewnie coś zupełnie innego, on musi walczyć na antenie ESPN, więc może będziemy musieli z nim walczyć na ESPN. My jesteśmy w naprawdę dobrej sytuacji, jedyny, który jest ograniczony, to Fury, ale jestem pewny, że dostał dobre pieniądze. Więc jeśli byłbym Haymonem, to od razu podpisałbym kontrakt na walkę z Joshuą. Serio Arum teraz napada na Haymona "Chodź do ESPN, przyślę ci ofertę na kilka walk, podpisz kontrakt z Top Rank". Haymon nie przeboleje myśli, że Wilder miałby iść do Top Rank i ESPN. Tak samo Espinoza z Showtime.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 27-02-2019 20:51:58 
Piękny Edie to krętacz jak i Arum. Różnica między nimi jest taka, że Edie jest młody i musi zarabiać, a dziadek to dziadek - wystarczy że sobie pogada...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.