ARUM: WILDER-FURY LEPIEJ SIĘ SPRZEDA, JAK KIBICE ICH POZNAJĄ

Szef stajni Top Rank, z którą od niedawna współpracuje Tyson Fury (27-0-1, 19 KO), zapewnił, że wszyscy zyskają na tym, że do rewanżu Anglika z Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO) dojdzie w późniejszym terminie.

Wydawało się, że Wilder i Fury ponownie skrzyżują rękawice już za kilka tygodni, ale we wtorek poinformowano, że obaj zawodnicy zmierzą się w swoich najbliższych występach z kimś innym. Bob Arum, dyrektor generalny Top Rank, tłumaczy, że pozwoli to lepiej wypromować obu zawodników.

- Sądzimy, że rewanż może dotrzeć do 1 lub nawet 2 milionów gospodarstw domowych. Ale osiągniemy to tylko wtedy, gdy kibice sportu lepiej poznają tych facetów. Aby tak się stało, obaj muszą najpierw zaboksować z innymi rywalami. Potem zmierzą się we wrześniu i na stole będą już wtedy naprawdę olbrzymie pieniądze - oznajmił.

Pierwsza walka Wilder-Fury odbyła się 1 grudnia w Los Angeles i zakończyła remisem po dwunastu rundach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 27-02-2019 17:36:59 
Tak we wrześniu... Ciekawe którego roku.
Pamiętajmy, że dziadki zawsze mają czas. Taka kolej rzeczy.
 Autor komentarza: tomekck91
Data: 27-02-2019 20:31:52 
ja j3bie ten arum jeszcze zyje? ten rewanz powinien byc teraz,
 Autor komentarza: Furmi
Data: 28-02-2019 03:20:39 
Zamiast słuchać tych najmądrzejszych, którzy są najlepsi w biznesie od dekad, wyciągać wnioski, piszecie głupie komentarze bez zastanowienia i poznania tematu. Nie wyciągacie ŻADNYCH wniosków. Można tak umrzeć, albo można uczyć się od najlepszych i poznawać tajniki tego biznesu. Niektórzy z Was będą dalej pisać, pouczać Aruma i innych, tylko... po co? ;) Pozdrówki. I miejcie trochę szerzej otwarte oczy i uszy. To nie kokos w ramię, tylko przyjacielska rada.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 28-02-2019 06:40:46 
Furmi: spoko, tylko fakty są takie, że rewanż miał być a go nie będzie. Fury i Wilder mają walczyć z kimś innym. Znaczy się słabszym. Przy okazji któryś złapie kontuzję albo Tysonowi odbije palma, itp. Zobaczycie że tej walki w tym roku nie będzie właśnie przez Aruma. Dziadka Aruma ;-)
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 28-02-2019 11:30:00 
Mnie zawsze dobija takie januszowanie. Najlepiej niech się cała czołówka jednego dnia powybija między sobą bo plebs chce igrzysk. Ich rewanż stopuje rozwój sytuacji w heavy, a samo ich zestawienie wcale ciekawe nie jest ponieważ przebieg walki już przed pierwszym spotkaniem był bardzo przewidywalny. Ale chuj w rozsądek niech się kurwa wybijają i eksploatują o co potem i tak będziecie mieli pretensje XD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.