WBC: TOP RANK ZAPEWNIŁO, ŻE REWANŻ WILDER-FURY BĘDZIE JESIENIĄ

Federacja WBC zaczęła ostatnio coraz bardziej naciskać na obozy Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) i Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), by poinformowały kiedy dojdzie pomiędzy oboma panami do nakazanego przez organizację rewanżowego pojedynku. Wygląda na to, że deklaracja w końcu padła.

Jak zawsze dobrze poinformowany Dan Rafael obwieścił, że federacja World Boxing Council dostała dziś od grupy Top Rank zapewnienie, że drugi rozdział amerykańsko-brytyjskiego boju dojdzie do skutku jesienią. Wcześniej obaj pięściarze mają stoczyć po jeszcze jednej walce z innym rywalem. Amerykański żurnalista podkreślił również, że stajnia prowadzona przez Boba Aruma zamierza czynić starania, by podpisać z "Brązowym Bombardierem" umowę na co najmniej kilka pojedynków.

Do pierwszego starcia Wilder vs Fury doszło 1 grudnia w Los Angeles. Walka zakończyła się remisem, choć zdaniem większości ekspertów to "Olbrzym z Wilmslow" pomimo dwóch nokdaunów bardziej zasłużył na wygraną.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 26-02-2019 20:53:44 
Czyli co dobrowolna Wildera? I Brazil dymany przez kolejny rok. Czyżby Kownacki?
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 26-02-2019 22:22:38 
Smiac mi sie chce jak sobie przypomne jak to przed pierwsza walka obaj twierdzili ze pieniadze nie sa najwazniejsze,tylko sport,ze sa najlepsi,a najlepsi walcza z najlepszymi.Jak to latwo sie dogdali,itd.itp.Typowa sciema dla januszy
No coz latwo sie dogadali za pierwszym razem,w mysl tej kwesti "Ja nie mam nic,ty nie masz nic,wiec zbudujemy fabryke"
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 26-02-2019 23:11:31 
Podtrzymuję swoje zdanie, że umowa Fury-Dziadek Arum to porażka. Wg mnie jest 10% szans na rewanż i 90% na to, że Tyson rozczarowany działaniami Top Rank roztyje się ponownie.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 26-02-2019 23:48:38 
W brytyjskiej prasie można wyczytać że Wilder chciał rewanżu już teraz, a Fury chce walczyć z kimś innym i dopiero później wrócić do potencjalnej walki z Wilderem.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 27-02-2019 08:57:10 
Te zapewnienia to mogą sobie wsadzić. Wiadomo że z jesieni zaraz zrobi się zima a później wiosna. Zaraz im będzie pasować stoczyć po drodze nie jedna a 2 albo i 3 walki.

Fury swoje już ugral a Wilder nie stracił pasa i wreszcie zarobił. Nie opłaca się by jeden miał to wszystko stracić w tym momencie. Fury znów wymiekl jak trzeba było potwierdzić wyższość. Wilderowi to pewnie też na rękę ale on chociaż udaje ze chce.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 27-02-2019 19:18:26 
@BlackDog

Cztery litery po laniu jakie Tyson spuścił Kliczce dalej jak czytam bolą. Tyson nie musi nic udowadniać, wygrał i z Kliczką i z Wilderem. A to, że sędziowie widzieli to inaczej, cóż sędziowie widzieli też wygraną Bradleya z Pacquiao. Co taki weteran jak Ty nie zna świata bokserskiego. To jak z Money-Pac. Przedłużają oczekiwanie by podkręcić zainteresowanie jednocześnie Tyson gra o uczciwych sędziów skoro widzi co z nim w USA zrobili.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.