JOSHUA I MILLER BĘDĄ TRENOWAĆ W MIAMI?

Anthony Joshua (22-0, 21 KO) i Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) będą być może trenować w tym samym mieście przed walką, która 1 czerwca odbędzie się w Nowym Jorku.

Wcześniej mówiło się, że Joshua będzie się przygotowywać do tego pojedynku na Brooklynie. Mistrz woli jednak cieplejszy klimat.

- Gdybym miał wybierać pomiędzy Brooklynem a Miami, to wybrałbym Miami. Ale czy to będzie Brooklyn, czy Miami, czy jakiś garaż samochodowy, będzie dobrze, jeśli tylko będzie tam ring, worek treningowy i miejsce do skakania na skakance. To jest boks, tutaj wiele nie potrzeba - powiedział.

Rob McCracken, szkoleniowiec Joshuy, dodał, że trwają w tej chwili rozmowy nad lokalizacją obozu. Zaznaczył, że "prawdopodobnie nie będzie to Brooklyn".

Wieść o tym, że Joshua może trenować w Miami, dotarła już do jego rywala.

- To słabe. Mówił, że będzie trenować w Nowym Jorku, ale kiedy ja powiedziałem, że będę trenować na Florydzie, to on nagle też chce tam jechać. Znam Florydę lepiej niż on, znam najlepsze sale treningowe, nie widzę więc żadnego problemu - skomentował.

Anglik i Amerykanin skrzyżują rękawice na ringu w Madison Square Garden. Joshua położy na szali pasy WBA, WBO, IBF i IBO w wadze ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Foxy
Data: 26-02-2019 14:52:42 
Nie wiem jak może przeszkadzać bokserowi że przeciwnik będzie trenował w tym samym mieście (czy stanie, bo Miller mówi o Florydzie). Trochę jak wytyk dziecka: Ej, ale ja powiedziałem że to chcę PIERWSZY!
 Autor komentarza: Laik
Data: 27-02-2019 00:20:55 
Foxy,

Wiadomo, że nie wiesz, bo niby skąd masz wiedzieć jak ogromne znaczenie mają niuanse w sporcie na najwyższym poziomie...
 Autor komentarza: Foxy
Data: 27-02-2019 10:41:50 
True story!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.