ADAM KOWNACKI: JOSHUA? WILDER? MI TO OBOJĘTNE!

- Joshua? Wilder? Mi to obojętne! Jeśli będę w stanie przyjąć ich ciosy, to walki byłyby naprawdę ciekawe i skończyłyby się na moją korzyść. A jeśli nie, to po prostu będę spał - mówi Adam Kownacki (19-0, 15 KO), który jest już niemal o krok od walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Boss78
Data: 26-02-2019 07:15:08 
Wilder w tym roku zawalczy pewnie raz..Antek pewnie dwa razy choc nie wykluczone ze raz..i jak sie dopchnac do mistrza z taka czestotliwoscia walk..
 Autor komentarza: BOXER
Data: 26-02-2019 08:42:29 
Z całym szacunkiem do Adama ale niech pokona kogoś typu Powietkin,,Ortiz,Parker,White jak naprawdę chce myśleć żeby zostać mistrzem świata .A jak nie,to niech wychodzi po wypłatę i tyle .
 Autor komentarza: Champion20
Data: 26-02-2019 08:42:30 
Fakt jednym z kluczy do wygranej z Wilderem czy Joshuą jest twardy łeb umiejętność przyjęcia ciosu niewiadomo jak z tym jest do końca u Adama ale wszystko wskazuje na to że ma twardy łeb tak samo jak Miller dlatego nie przekreślał bym ich w starciu z mistrzami!
Zobaczymy co pokaże Miller jak zaprezentuje się dobrze z Joshuą to Kownacki również bo przecież obaj mają podobny styl!
 Autor komentarza: Miro
Data: 26-02-2019 08:58:09 
już nie długo kolega Miller mu powie czy Joshua bije mocno i jak mocno w porównaniu z innymi pięściarzami z którymi walczył Miller. Przynajmniej jakieś rozeznanie Adam będzie miał.A jak mocno bije Wilder to może się dowiedzieć od Artura Szpilki tylko czy Artur będzie wiarygodny skoro ględził, iż Wilder mocno nie bije i że najmocniej to bił Mollo.
 Autor komentarza: bolos
Data: 26-02-2019 08:58:16 
Champion20
Nie rozśmieszaj mnie, Kownacki nie ma szans na wygraną z dobrym bokserem. Pokonał ledwo co przereklamowanego Martina i przeciętniaka Washingtona i ma się za nie wiadomo kogo.
 Autor komentarza: 1Aleksandra1
Data: 26-02-2019 09:16:20 
A ja mu kibicuję. Chłopak spełnia swoje marzenia. A jak nawet nie zostanie mistrzem,to co? Mistrz jest jeden lub dwóch a ludzi na świecie ok 8 miliardów. To co ten chłopak zrobił do tej pory to i tak jest ogromny sukces.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 26-02-2019 09:39:06 
A skoro juz rozmowa o walkach Kownackiego z mistrzami świata to niech ktoś mi wyjasni jak niby jest mozliwa walka Kownackiego z Furym lub Joshuą? Kobflikt promotorów i stacji w ameryce w anglii Kownacki to anonim. Na walke o pas z wilderem ma szanse i to sporą jest zdaje sie drugi w kolejce po brazilu ale Fury Joshua? Dziennikarze sportowi to zajmuja sie zadawaniem tylko wygodnych pytań zamiast zapytac jak nibu miałby wygladać walki z Furym i Joshuą wobec konfliktu interesów i stacji telewizyjnych.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 26-02-2019 10:13:43 
Z tymi twardymi głowami Adama i Millera, to może wstrzymajmy się do czasu aż staną w ringu naprzeciwko jakiegoś punchera, bo co by nie mówić, Szpilka, Kiladze, Washington, Wach, Adamek, czy Duhapas do nich nie należą...
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 26-02-2019 10:49:58 
Drogi kolego nie ma zdnego konfliktu interesow promotorow i stacji telewizyjnych w przypadku Kownckiego.Z tej prostej przyczyny,ze
Adas nie ma podpisanego kontraktu z zadna telewizja.Ma jedynie kontrakt menadzerski z Haymonem.Co do rozpoznawalnosci w USA to na walke z Washingtonem on sam sprzedal 1500 biletow na walke na underkarcie.Mozna byc pewnym ze w przypadku walki mistrzowskiej Polonia amerykanska stawila by sie licznie.Wiec o to nie m sie co martwic.
Oczywiscie z racji tego,ze Wilder i Kownacki maja tego samego menadzera(Haymona) i Baby Face ma swoich kibicow w USA latwiej byloby zorganizowac starcie o pas WBC.Nawet niedawno,Dzikus wymienil Adasia na krotkiej liscie zawodnikow z ktorymi moglby sie zmierzyc gdyby nie doszlo w najblizszym czasie do rewanzu z Furym
W chwili obecnej z Joshua raczej nie ma widokow na taka walke,poniewaz Adam nie jest mandatory do zadnego z pasow dzierzonych przez Antka.Wydaje sie ze kolejna walke Brytyjczyk bedzie musial stoczyc jako obowiazkowa albo unifikacyjna
O Tysona Furego nikt nie pyta,bo co prawda Cygan jest mistrzem linearny,ale to tytul tytularny,nie formalny:)
 Autor komentarza: Nestor
Data: 26-02-2019 11:39:21 
Kolega BOXER dobrze prawi - niech Kownacki pokona najpierw Powietkina, Parkera, White czy choćby Duhaupasa albo Moline, to wtedy pogadamy. Poza tym mając taką obronę, przy której praktycznie w każdej walce łapie się jakieś poważne rozcięcie, to nie ma co marzyć o wyrównanej walce z ciężką łapą w typie Joshuy albo Wildera. Ambicja, to rzecz wspaniała i podstawowa, ale trzeba mierzyć siły na zamiary, bo można sobie nieraz strasznego gola wbić ...
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 26-02-2019 13:04:17 
A kogo pokonał Wilder przed walka o tytuł ?
 Autor komentarza: Gnidastepowa
Data: 26-02-2019 18:18:22 
@Nestor z tym Duhaupasem czy Moliną to ostro przesadziłeś. Stawiasz ich w tym samym rzędzie, co Powietkin, Parker czy White?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.